2:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Panthers Praha 5:3
2. Jaromír Täuber, 30. Jaromír Täuber, 32. Ondřej Horažďovský, 41. Václav Zábran, 59. Filip Nový - 34. Jan Waldhauser, 37. David Kolář, 49. Michael Kočandrle; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Martin Bezděk 21 - Martin Hruška 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1;
Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér):
Dobrý vstup do zápasu, kdy jsme soupeře nepustili do zápasu. Druhá třetina byl pravý opak plný chyb a soupeři jsme nechali zbytečně moc prostoru. Třetí třetina byla o výrazném zlepšení a vítězném konci. Až začneme proměňovat šance, nebudeme se muset strachovat o výsledek do poslední minuty. Zítra nejdůležitější zápas, který doufám zvládneme a ukončíme sérii doma před našimi fanoušky, kteří dnes byli skvělí a my jim za to děkujeme.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Asistent trenéra):
Dnes jsme polovinu zápasu neměli tempo a když jsme se zvedli, přišlo zbytečné vyloučení, které soupeř nemilosrdně potrestal. Pak už jsme výsledek nedokázali zvrátit ani při maximálním riziku. Musime se nyní dobře vyspat a zregenerovat a zítra nastoupit silnější a vrátit sérii na naše domácí hřiště.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:52
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:51
Další skvělý zákrok Bezděka.
58:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový bez asistence (5:3).
58:49
Nový trefuje prázdnou branku.
57:56
Vyhození Malého jen těsně netrefilo prázdnou branku.
57:22
Hosté to po oddechovém čase zkouší v šesti.
57:21
Timeout Panthers Praha
55:39
Brabec v obrovské šanci neumístil střelu mezi tři tyče.
55:04
Další šance hostů opět končí střelou mimo branku.
54:28
Důležitý blok Tomáška.
54:16
Rychlé přečíslení hostů skončilo nepovedeným zakončením mimo branku.
53:52
Hostující hráč raději odkopl míček za mantinel.
52:04
Další neuvěřitelný zákrok Bezděka, který střelu zastavil na brankové čáře, a poradil si i s následnou dorážkou.
51:10
Horažďovský mířil těsně vedle branky.
50:45
Brabec skvěle zachycuje přihrávku.
48:32
Neuvěřitelný zákrok Bezděka, který ve své brance opět kouzlí.
48:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:3).
48:00
Hosté pohlednou akcí opět snižují.
47:21
Skvěle zablokována přihrávka Brabcem.
46:38
Panthers uklidňují hru a v klidu rozehrávají.
45:58
Hosté se pokoušeli rychle rozehrát standartní situaci, Brabec ale jejich záměr skvěle přečetl a získal tak míček pro domácí.
44:34
Po faulu hostů mají domácí k dispozici další rozehrávku z rohu.
42:51
Rozehrávku z rohu domácí nevyužili k zakončení.
40:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #30 Michael Brabec (4:2).
40:14
Domácí rychle využívají přesilovku a odskakují tak do dvoubrankového vedení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:22
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
39:22
V poslední minutě 2. třetiny dostávají výhodu první přesilovky také domácí.
38:23
Kuneš se pokoušel zakončit, ale míček mu byl odebrán.
36:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #60 Marco Lombino (3:2).
36:59
Odražený míček pohodlně uklízí hostující hráč do branky a snižuje tak na rozdíl jediného gólu.
35:35
Skvělý zákrok Bezděka.
34:16
Důležitý zákrok Bezděka.
33:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:1).
33:27
Hosté snižují.
31:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #70 Tomáš Němeček (3:0).
31:24
Po skvělé nahrávce Němečka už se Horažďovský nemohl mýlit a domácí tak vedou již o 3 branky.
30:25
Další šance pro Kuneše, ale opět neproměnil.
29:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #30 Michael Brabec (2:0).
29:01
Rozehrávku ze středu hřiště využil přesnou střelou Tauber a zvýšil tak náskok domácích.
27:10
Kuneš se vymotal z rohu hřiště, ale následnou střelu zablokoval obránce.
26:02
Vojta Kuneš měl v této třetině již druhou tutovku, ale opět neproměnil.
25:15
Domácí se dostali ze sevření a mohou si teď chvíli užít balónku.
24:27
Hosté jsou zatím víc na balónku, jenže domácí dobře brání.
22:21
Druhá třetina začala, jako ta první. Ve vysokém tempu.
20:28
Kuneš běžel sám na branku, ale brankáře nepřekonal.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny tentokrát pro hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
18:33
Dobrá střela Brabce, kterou jen tak tak vykryl brankář.
16:18
Tomášek nejdříve skvěle získal míček a nakonec málem překonal brankáře.
15:20
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:20
Hosté dostávají jako první v zápase výhodu přesilové hry.
15:20
Domácí úspěšně odbránili oslabení, při kterém si dokonce vytvořili několik šancí.
13:48
Přečíslení domácích zastaveno jedním z obránců.
12:35
Dobrá kombinace domácích na útočné polovině, hosté jí ale zachytili.
11:43
Tauber se snažil přihrát před branku, hostující brankář tuto přihrávku ale bez problémů zachytil.
11:32
Kuneš blokuje střelu svou florbalkou.
10:51
Domácí tlačí hosty, ale do střely se zatím neodhodlali.
09:50
Dobrou střelu Tomáška vychytal rukou hostující brankář.
08:36
Hned v zápětí další šance hostů, tentokrát předvedl zákrok Bezděk.
08:13
Obrovská šance hostů, střela ale netrfila branku.
06:44
Po výborném návratu Kuneše a následném přečíslení střílel Malý a trefil tyč!
06:11
Faul domácích, hosté mají k dispozici rozehrávku z rohu.
05:38
Vošta se pokusil sám projít středem, ale byl zastaven obráncem.
04:30
Hosté udělali velkou chybu v rozehrávce, Plachý šel sám na branku, hostující brankář si ale na jeho střelu počkal.
03:25
Střela hostujícího hráče z nebezpečné pozice, ale branku jeho pokus netrefil.
02:50
Po ztrátě domácích následoval faul, a hosté tak mají výhodu rozehrávky.
01:35
01:35
Rychlým gólem otevírají skóre zápasu domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Martin Kalous, Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý
00:00
Dobrý den, vítejte na 3. zápase semifinále play off mezi domácím týmem Fbc Plzeň a hostujícími Panthers Praha. Utkání začne přibližně za 15 minut.