2:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Panthers Praha 4:6
20. Filip Nový, 37. Vít Malý, 55. Michael Brabec, 57. Michael Brabec - 7. Michael Kočandrle, 17. Lukáš Pokorný, 20. Michal Sládek, 23. Jan Waldhauser, 28. Jaroslav Petrák, 49. Petr Kölbl; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Bezděk 25 - Martin Hruška 39; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1;
Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér):
Dneska jsme zaspali 2. třetiny zápasu, kdy si soupeř vytvořil rozhodující náskok a kontroloval hru. Mrzet nás může množství neproměněných šancí a neproměněné nájezdy. Série se stěhuje zpět do Prahy a my věříme, že nás domácí diváci letos ještě uvidí. Děkujeme jim za podporu.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Asistent trenéra):
Dnes jsme si nechali utéct začátek utkání a vstoupili jsme do zápasu koncentrovaně, tak jak se má. Vytvořili jsme si náskok, díky kterému jsme celou dobu utkání kontrolovali. Vyjímkou byl jen závěr utkání, kdy domácí dokázali díky maximálnímu riziku snížit náš náskok na polovinu. Série se nyní stěhuje na naše domácí hřiště a stále věříme v počkačování letošní sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 19:6
60:00
59:54
Hosté nechávajíi přes přesilovou hru na balonku domácí.
58:56
Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
58:56
Tauberův zákrok rukou byl potrestán dvěma minutami.
56:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #23 Matěj Šebek (4:6).
56:45
Domácí se probudili!!!! I přes Pantherský beton si Brabec našel místo a přidává další gól na konto domácího FbC Plzeň.
56:45
Michal Brabec před dnešním zápasem na Instagramu slíbil gól a svůj slib poctivě plní!
56:33
Panthers se stahují a pečlivě střeží svou bránu.
54:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #81 Vít Malý (3:6).
54:54
Brankář hostí vyráží balón, pohotový Brabec ho ale hned posílá zpět do brány!
54:54
Brabec střílí svůj vysněný gól a snižuje skóre na 3:6!
54:31
Ani Tauber bohužel trestné střílení neproměňuje.
54:30
Timeout FbC Plzeň
54:30
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #75 Jaromír Täuber.
54:30
Horažďovský před bránou našel Nového, ten se snaží zakončit. Byl ale zfaulován a rozhodčí nařizují trestné střílení.
53:49
Petráň střílí na branku FbC, trefuje ale zadní tyčku.
53:19
Rozehrávka domácích na půlce. Míček přesouvají na půlku hostí. Nový se snaží zakončit, míček mu je ale vyražen.
49:57
Zábran zpoza brány přihrává Kunešovi, ten ale bránu míjí.
48:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #65 Matěj Vavroušek (2:6).
48:21
I přes přesilovou hru domácích se dostává Kolbl s míčkem k Bezděkovi. Tauber se snaží zabránit, ale míček i tak padá do domácí branky.
46:39
Cinknutí tyčky zachmuřilo všechny fanoušky FbC Plzeň. Vít Malý bohužel nájezd neproměnil.
46:38
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #81 Vít Malý.
46:38
Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:38
Domácí pojedou nájezd!
46:32
Domácí úspěšně blokují střelu hostů.
45:46
Po rozehrávce FbC Malý přihrává před bránu, přihrávku ale nikdo nedoráží.
45:14
Domácí jsou tuto třetinu hodně na balonku. Kvůli opakovaným chybám v zakončení se ale hosté často dostávají do breaků.
42:33
Domácí vyráží střelu, berou míček a jdou do zakončení. Poslední střelu posílá Faitenhanzl, balonek ale vyráží blok hostů.
42:02
Malý sbírá míček za domácí bránou a táhne ho až k bráně hostí. Tam ho ale ztrácí.
41:29
Domácí rozjíždí mnohem aktivnější a agresivnější hru, než předváděli první dvě třetiny.
40:23
Brabec z půlky našel před bránou Kuneše, ten ale po špatném zpracování míček ztrácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:13
40:00
39:51
Kolář střílí, míček jde ale mimo a padá za mantinel.
39:20
Nyní už míček drží Panthers a posílají ho nahoru-dolů.
38:49
Oslabení zatím diriguje FbC Plzeň. Drží míček na půlce hostí. Konečně hra nabírá tempo a domácí začínají pressovat.
38:08
I přes oslabení Lapuník vybíhá s míčkem, ztrácí ho ale na půlce hostí.
37:49
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:49
Momentálně probíhá na hřišti diskuze o vyloučení Malého. Malý protestuje, nakonec ale usedá na trestnou lavici.
37:45
Dnešní utkání sleduje krásných 147 divánků! Děkujeme za účast a podporu!
36:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #39 Václav Zábran (2:5).
36:54
A končně šťastná střela pro domácí. Zábran našel Malého a domácí tak snižují na 2:5.
36:10
Petrák přestřeluje domácí branku a balónek končí za mantinelem.
34:44
Nový trefuje pouze blok hostí
33:49
Domácí z tlaku vysvobodil faul hostí
31:34
Faitenhanzl přesouvá balonek na půlku hostí, přihrává před bránu Kunešovi, ten ale míjí. Dorazit se snaží i Tauber, bohužel marně.
31:09
I přes přesilovou hru FbC na balonku moc času nevydrželi.
31:07
Po vysoké hokejce Panthers, má FbC rozehrávku z půlky.
30:29
FbC ale hned míček berou a znovu útočí na branku hostí.
30:21
FbC se snaží rozhýbat hosty, ztrácí ale míček a hra se znovu přesouuvá na domácí půlku.
29:27
Panthers se i v oslabení pokouší střílet na bránu, mijí a míček berou domácí.
29:11
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:11
První přesilová hra pro domácí tým.
28:48
Míček se nebezpečně pohybuje v brankovišti domácích, zachycuje ho ale naštěstí Šebek a vybíhá s ním.
28:05
FbC Plzeň rozehrává z rohu Panthers, skákavou přihrávku ale berou Panthers a znovu přesouvají hru na půlku domácích.
27:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (1:5).
27:09
Po chybě v rozehrávce domácích berou míček Panthers a suverénně střílí již pátou branku, náskok nda domácím týmem tak zvyšují na 1:5.
26:03
Brabec střílí na bránu, střelu ale blokuje gólman.
25:49
Zábran přihrává před bránu, nikdo z jeho spoluhráčů tam ale nečeká.
25:17
Panthers dnes pressují mnohem více než domácí FbC Plzeň.
24:26
Šebek se snaží protlačit míček z rohu domácích, hned ho ale ztrácí.
23:41
Panthers ztrácí míček na půlce domácích, hned ho ale zase berou zpět a hru uklidňují rozehrávkou na své půlce.
22:41
Buly v rohu na půlce hostí.
22:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:4).
22:30
Waldhauser propaluje Bezděka na přední tyči.
22:12
Šebek se snaží vyvést míček na půlku hostí, ztrácí ho a hosté se pokouší o zakončení. Míčk byl ale zblokován.
21:40
Máme tady další přesilovou hru pro hostující tým.
21:37
Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
21:36
Domácí se ocitli na hřišti v šesti.
21:23
Horažďovský ztácí na půlce míček a hosté obrací hru na polovinu domácích.
19:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #80 Jan Faitenhanzl (1:3).
19:56
Faitenhanzl bere míček na polovině, nahrává před odkrytou bránu Panthers, kde míček doráží Nový.
19:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #60 Marco Lombino (0:3).
19:23
Hosté se dostávají do rohu domácích, tam se vytáčí a bohužel nestačí ani zákrok Bezděka. Hosté tak zvyšují na 0:3.
18:52
FbC Plzeň se snaží napadnout rozehrávku hostí, i tak se ale hosté dostávají na domácí polovinu.
18:24
Domácí se snaží zakončit, střela ale byla vyražena.
16:43
Domácí nyní hrají v plném počtu, na míčku ale zatím stále převládá tým hostí.
16:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #41 Pavel Daněk (0:2).
16:24
A rozvaha se jim vyplatila, protože z přesilové hry zvyšují brankový rozdíl na 0:2.
16:17
Panthers se rozvážně snaží rozhýbat obranu domácího týmu.
15:44
Domácí zatím zdařile blokují přesilovou hru hostí.
14:34
Vyloučen hráč #80 Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:34
První přesilová hra zápasu je ve prospěch hostujícího týmu. Po sekání v rohu si jde na 2 minuty sednout hráč FbC Plzeň, Jan Faitenhanzl.
14:24
Hosté se z rozehrávky dostali do střely, míček ale končí za mantinelem.
14:04
Rozehrávka domacích z rohu soupeře bohužel končí blokací střely.
13:21
Němeček se snaží trefit odražený míček do brány soupeře, rána je ale blokována.
13:10
Hra postupně nabírá tempo.
12:55
Panthers ale rozehrávku domácího týmu aktivně napadají.
12:43
Nyní si míček drží obrana FbC Plzeň.
10:18
Šebkův break končí ztrátou balónku.
09:32
Momentálně na balónku vládnou hostující Panthers.
06:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle bez asistence (0:1).
06:32
Po chybě v domácí obraně se hosté ujímají vedení
06:32
FbC ztrácí míček na půlce a hosté střílí první gól utkání.
06:05
Domácí se po delší době dostávají na útočnou polovinu.
06:00
Omlouváme se za výpadek onlinu.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous, Lukáš Pokorný
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber