3:2
1:1
0:0

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5pn
18. Martin Zozulák, 27. Lukáš Prix, 33. Martin Zozulák, 40. Martin Zozulák, 51. Lukáš Prix, N Ivo Teichman - 4. Lukáš Vlach, 4. Jiří Juhaňák, 33. Lukáš Kučera, 39. Jiří Juhaňák, 47. Lukáš Jalový; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - Ondřej Kolajta 21; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #21 Ivo Teichman a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #14 Jiří Juhaňák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #15 Martin Zozulák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #8 Lukáš Jalový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #48 Lukáš Prix a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #26 Matěj Kostka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #35 Lukáš Slabý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #25 Dominik Dvořák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #21 Ivo Teichman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #14 Jiří Juhaňák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #47 Adam Šmíd , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #45 David Sládeček , ale gól nevstřelil.
50:55
I na tomto gólu měl lví podíl Zozulák. V souboji odstavil hráče Brna a volný míč přihrával Šmíd na nabíhajícího Prixe
50:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #47 Adam Šmíd (5:5).
49:30
Kostka si teď hrál s pardubickými obránci ani dva na něj nestačili
48:08
Pakosta si obhodil obránce a hnal se dopředu. Spoluhráče ale nikde nenašel a o míček přišel
46:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový bez asistence (4:5).
45:55
Žáček zabojoval, ušetřil čas a už to vypadalo, že přesilovku domácí ubrání. Ale hosté stejně jako minule střílí od modré k tyči
45:10
Zozulák a Teichman vybojovali balonek a šli do přečíslení
44:30
Brom měl prázdou bránu, ale přestřelil
44:12
Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:42
Hosté ve zdi nechali skulinku, kterou Zozulák přesně našel a balonek skončil až zabrankovou čarou.
Do třetí třetiny se půjde za vyrovnaného stavu 4:4
39:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #48 Lukáš Prix (4:4).
38:30
Juhaňák nic nevymýšlel, od modré natáhl a Haleš měl zakrytý výhled
38:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #45 David Sládeček (3:4).
38:01
Pakosta lehce podrazil soupeře a pokud domácí oslabení ubrání,zahraje si až v další třetině
38:00
Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
32:50
To ale nemá dlouhého trvání, hosté rychle rozehráli a Lhota od mantinelu vymetl šibenici
32:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #5 Lukáš Kučera, asistoval #29 Lukáš Lhota (3:3).
32:12
Pakosta se vytočil za bránou soupeře a našel čepel Zozuláka. Sokoli jdou do vedení
32:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:2).