2:3
2:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Hradec Králové  7:4
5. Dominik Bláha, 7. Tomáš Fryš, 11. Šimon Mazánek, 24. Daniel Grézl, 25. Antonín Janoušek, 32. Adam Václav Kyselka, 40. Maxim Grega - 23. Jakub Wolf, 25. Filip Brejcha, 25. Přemek Hanzlík, 35. Vítek Ryba; rozhodčí: Šimon Kořínek - Andrej Lipan; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: František Stárek ? - Erik Zoubek ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Antonína Palatínuse: Z prvního zápasu můžeme být spokojeni pouze s výsledkem, zbytek nebyl ideální a v příštím zápase se musíme zlepšit.
45:00
Komentář trenéra hostí Jeronýma Žižky: V první polovině dnešního zápasu prohráváme vcleku zaslouženě o 3 góly. Je ale v našich silách utkání otočit na naši stranu a uděláme pro to maximum.
45:00
Hráčem zápasu se stal Antonín Janoušek.
45:00
Nejlepším hráčem hostů byl Filip Brejcha.
39:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (7:4).

34:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #4 Filip Brejcha (6:4).
34:05
Hra začíná být mnohem tvrdší
31:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka bez asistence (6:3).
31:11
Vyloučen hráč #97 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
26:58
Zápas začíná být mnohem napínavější, hráči z obou týmů jsou naprosto připraveni na to zabodovat

25:10
Právě jsme byli svědky čtyř gólů skoro ve dvou minutách :)
24:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #42 Filip Rathouský (5:3).
24:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #29 Antonín Janoušek, asistoval #97 Dominik Bürger (5:2).
24:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #4 Filip Brejcha, asistoval #98 Prokop Hanzlík (4:2).
23:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #77 Jakub Ruml (4:1).
22:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (3:1).
21:30
Hosté dotlačili domácí až k bráně, ale během chvíle se domácí opět dostali do výborného útoku
17:51
Domácí opět vystřídali a snaží se udržet hosty na jejich polovině hřiště
16:30
Domácí jsou oslabeni o jednoho hráče
15:28
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.

10:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #86 Dominik Bláha (3:0).
06:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Tomáš Fryš, asistoval #18 Lukáš Kubánek (2:0).
04:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #29 Antonín Janoušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Erik Zoubek; hráči v poli: Filip Brejcha, Matěj Kremeník, Vítek Ryba, Prokop Hanzlík, Adam Neuman
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Tomáš Fryš, Adam Václav Kyselka, Jakub Ruml, Filip Brynda, Tomáš Trnka