2:1
2:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:2
1. Robert Socha, 11. Matěj Melčák, 14. Lukáš Michna, 24. Ondřej Holaň, 25. Vítězslav Križ, 32. Jan David, 42. Matěj Melčák - 4. Tomáš Pěchuvka, 24. Jan Kostka; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Matyaš Němeček ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:0;
45:00
41:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #15 Ondřej Holaň (7:2).
37:21
Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
33:21
Vyloučen hráč #86 Vojtěch Pyško družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
31:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #25 Benjamín Janek (6:2).
30:00
30:00
24:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Križ, asistoval #13 Lukáš Michna (5:2).
23:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (4:2).
23:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #63 Jan Kostka, asistoval #79 Ladislav Zdržava (3:2).
16:19
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Križ družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (3:1).
10:42
08:56
Vyloučen hráč #28 André Fedorčík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
03:46
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #33 Tomáš Pěchuvka bez asistence (1:1).
00:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #17 Vítězslav Križ (1:0).