4:1
2:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 8:4
3. Tobiáš Plaček, 12. Erik Tomaško, 16. Filip Peterek, 16. Václav Babík, 17. Adam Neubauer, 19. Martin Hriško, 27. Tomáš Sobek, 34. Václav Babík - 14. Tomáš Kršjak, 26. Ondřej Martinček, 36. Vojtěch Mrowiec, 36. Jan Kocurek; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Samuel Altmann ? - Tomáš Heczko ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:3;
36:00
35:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #19 Matěj Pezda (8:4).
35:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #33 Matyáš Pawlas (8:3).
33:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (8:2).
33:11
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
30:27
Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
26:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Tomáš Sobek, asistoval #51 Vojtěch Podešva (7:2).
26:43
Vyloučen hráč #71 Jan Macourek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
25:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Ondřej Martinček, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (6:2).
24:00
24:00
18:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #14 Filip Peterek (6:1).
16:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #3 Štěpán Kowalik (5:1).
15:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (4:1).
15:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (3:1).
14:43
Vyloučen hráč #14 Ondřej Martinček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
13:34
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Tomáš Kršjak, asistoval #33 Matyáš Pawlas (2:1).
12:00
12:00
11:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #2 Tobiáš Plaček (2:0).
02:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Tobiáš Plaček, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Václav Babík, Filip Peterek, Dominik Ptáček