0:0
0:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Česká Lípa 0:3
27. Štěpánka Haklová, 28. Lucie Švajcrová, 33. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Vojtěch Beránek; vyloučení: 4 + Tereza Gunišová 5 + Milan Armstark ČK1:2; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Karolína Dřevová 23 - Viktorie Ševrová 20; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:3;
36:00
Střely ve 3. části: 4:10
36:00
32:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #7 Antonie Šujanová (0:3).
27:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #31 Adéla Měchurová (0:2).
26:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:1).
26:27
Vyloučen hráč #21 Alena Krippelová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
26:27
Vyloučen hráč #41 Tereza Gunišová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za nesportovní chování.
26:27
Vyloučen asistent trenéra Milan Armstark družstva FBC DDM Kati Kadaň do konce utkání.
24:29
Vyloučen hráč #16 Kristýna Benešová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 7:8
24:00
17:13
Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
17:07
Vyloučen hráč #42 Petra Trochová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:8
12:00
11:29
Vyloučen hráč #25 Anna Stará družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
03:05
Vyloučen hráč #7 Antonie Šujanová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Lucie Švajcrová, Štěpánka Haklová, Adéla Měchurová, Karolína Zikmundová, Adéla Červinková
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Karolína Dřevová; hráči v poli: Kristýna Benešová, Pavlína Benešová, Zuzana Armstarková, Lenka Rosolová, Petra Trochová