1:1
3:3
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 5:8
1. Barbora Rudolfová, 13. Karolína Šalátová, 25. Karolína Šalátová, 27. Karolína Šalátová, 34. Leona Kubelková - 3. Kristýna Benešová, 5. Zuzana Armstarková, 5. Anna Stará, 9. Anna Stará, 21. Lenka Rosolová, 31. Zuzana Armstarková, 32. Aneta Suková, 36. Lenka Rosolová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Vojtěch Beránek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Iveta Rejlková 8, Sabina Bouše 11 - Nela Rajkovová 12; po třetinách: 1:4, 1:1, 3:3;
36:00
Střely ve 3. části: 6:14
36:00
35:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #25 Anna Stará (5:8).
33:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #24 Leona Kubelková, asistoval #32 Barbora Rudolfová (5:7).
32:17
Vyloučen hráč #42 Petra Trochová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
31:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Aneta Suková, asistoval #19 Nikola Nováková (4:7).
31:24
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
30:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Zuzana Armstarková, asistoval #42 Petra Trochová (4:6).
26:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Karolína Šalátová bez asistence (4:5).
25:48
Vyloučen hráč #14 Anastázie Pechová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
24:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Karolína Šalátová, asistoval #32 Barbora Rudolfová (3:5).
20:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová bez asistence (2:5).
14:08
Vyloučen hráč #33 Aneta Suková družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
12:24
12:00
12:00
Střely v 1. části: 4:5
12:00
08:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #41 Tereza Gunišová (1:4).
04:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Anna Stará bez asistence (1:3).
04:17
02:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #16 Kristýna Benešová, asistoval #17 Pavlína Benešová (1:1).
00:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #32 Barbora Rudolfová, asistoval #88 Karolína Šalátová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Nela Rajkovová; hráči v poli: Kristýna Benešová, Pavlína Benešová, Petra Trochová, Zuzana Armstarková, Lenka Rosolová