4:2
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 12:3
5. Robert Petr Koudelka, 11. Jan Štefek, 13. Filip Kovářík, 14. Marek Navrátil, 16. Matyáš Borek, 24. Marek Navrátil, 27. Matyáš Borek, 29. Robert Petr Koudelka, 32. Matyáš Borek, 37. Filip Kovářík, 38. David Štantejský, 44. Robert Petr Koudelka - 13. Jakub Černý, 22. Michal Fuchs, 30. Adam Baxa; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Josef Šedivý 11 - Lukáš Šimeček 32; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:0;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
Po vlažnější první třetině a pomalejším rozjezdu se nám nakonec podařilo zápas jednoznačně vyhrát. Jsem rád, že si všichni hráči zahráli. Máme za sebou pouze první poločas! Nyní je potřeba vyčistit hlavu, doladit nejasnosti a vstoupit do druhého zápasu lépe!
Komentář hostů Kuthan Jiří (Trenér):
Výskedkově i herně jednoznačný výsledek. Do následujícího zápasu musíme dodržet taktiku. Děkujem soupeři za zápas a těšíme se na další.
45:00
Střely ve 3. části: 21:4
45:00
44:00
Právě probíha poslední minuta zápasu.
43:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #96 David Štantejský (12:3).
41:23
Plzeň nevyužila přesilovku 5 na 3.
39:22
Vyloučen hráč #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
39:22
Vyloučen hráč #24 Patrik Fialka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:34
Procházkova klička do středu mu připravila ideální palebnou pozici, ovšem střílí nad.
37:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (11:3).
36:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (10:3).
36:15
Chodov kombinuje v útočném pásmu.
32:33
Dnešnímu utkání přihlíží 28 diváků. Děkujeme!
31:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #88 Marek Navrátil (9:3).
31:05
Jakub Kuzma je nejpomalejší rovnač mantinelů v historii. Ale máme ho rádi.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:4
30:00
29:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #77 Adam Löwy (8:3).
29:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
28:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (8:2).
27:51
Lácha měl prázdnou bránu, ovšem netrefil by ani tu fotbalovou.
26:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek bez asistence (7:2).
23:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #53 Matyáš Borek (6:2).
23:57
Navrátil ustál faul soupeře a následně skóroval.
21:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (5:2).
21:58
Fuchs předvedl zoro a překonává Šedivého.
19:27
Houbis vyměnil baterky mikrofonu.
17:47
Tvrdá střela Procházky od půlky končí v chumlu před bránou.
15:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (5:1).
15:59
Borek backhandovou střelou po zemi navyšuje vedení domácích. Je to borec.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:6
15:00
14:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
13:09
12:45
12:45
Kova vymetá!
12:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #45 Michal Fuchs (2:1).
12:01
Obě přesilové hry úspěšné.
11:26
Vyloučen hráč #24 Patrik Fialka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jan Štefek, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:0).
09:57
Vyloučen hráč #4 Tomáš Veber družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
08:45
První zákrok Šedivého.
07:03
Rychlá rozehrávka v podání Bezpalce. Navrátil se dostal ke střele, jen do bloku.
06:03
Chodov agresivně napadá.
04:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #53 Matyáš Borek (1:0).
04:20
Navrátil se hezky vytočil do středu, byl však zastaven.
02:55
Na balonu Slavie.
00:59
Hráči Slavie zaznamenávají první střelu utkání, bohužel na svoji bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Michal Fuchs, Adam Löwy, Adam Baxa, Jakub Černý, David Lácha
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Jan Štefek, Vojtěch Procházka, Ondřej Štefek, Filip Kovářík, Kryštof Šejnost