4:0
6:1
- : -

Fbc Strakonice - FK Slovan J.Hradec 11:2
3. Luboš Homolka, 16. Jan Janda, 17. Ondřej Šmíd, 19. Matěj Mikeš, 26. Vítek Mikeš, 31. Ondřej Tůma, 35. Vítek Mikeš, 38. Matěj Mikeš, 38. Jan Janda, 39. Ondřej Tůma, 44. František Preis - 1. Jonáš Řípa, 44. Daniel Danyi; rozhodčí: Patrik Plocha - Tomáš Prokopius; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Hynek Samec ? - Tadeáš Řípa ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 6:1;
45:00
44:33
Vyloučen hráč #20 Vítězslav Šádek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #55 František Preis bez asistence (11:2).
43:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #33 Vojtěch Tichý (10:2).
41:55
Vyloučen hráč #29 Ondřej Tůma družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Ondřej Tůma, asistoval #77 Matěj Mikeš (10:1).
37:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (9:1).
37:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #7 Vítek Mikeš (8:1).
34:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #55 František Preis (7:1).
30:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Ondřej Tůma z trestného střílení (6:1).
30:00
30:00
28:35
Vyloučen hráč #25 Petr Stloukal družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš bez asistence (5:1).
23:43
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Tichý družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
23:43
Vyloučen hráč #55 František Preis družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
18:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #44 Luboš Homolka (4:1).
16:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #35 Ondřej Šmíd bez asistence (3:1).
15:33
15:00
15:00
10:18
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
02:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (1:1).
00:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #22 Vojtěch Hembera (0:1).