3:3
1:4
- : -
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Dnes i včera vyrovnané zápasy, které strhl ve třetí třetině na svou stranu soupeř. Nadřeme se dost na gól a asi hrají do noty soupeři zkušenosti. Přesilovky vužívá, nám to tolik nelepí, i když herně nemám klukům co vytknout. Byl to pěkný florbal. Příští víkend se těšíme na cestu do Hradce, kde se popereme o snížení a srovnání stavu série. Díky naším věřných fandům, že stojí při nás.
Komentář hostů Černý Jakub (Trenér):
Druhé utkání bylo z mého pohledu vyrovnanejší. Trochu nám trvalo dostat se do správného tempa. V důležitých chvílícvh jsme se však dokázali semknout, brankově se prosadit a dovést utkání do vítězného konce. O týmovost se můžeme opřít. Hrozně si ceníme vedení v sérii, ale porád zůstaváme pevně nahoma na zemi! Soupeři děkujeme za odehrané utkání. Ještě bych chtěl pozvat všechny fanoušky na následující utkání v Hradci.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:33
Byl to hezký zápas ve vysokém tempu. Hradec ho odehrál zkušeně. Chyby Přerova trestal nekompromisně a v obraně si počínal také velmi dobře. Příští týden jede Přerov do Hradce a pokusí se něco s výsledkem udělat.
59:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #5 Lukáš Kašpar (5:9).
59:20
Hradec se dostal dopředu a Kunart po rychlé přihrávce neměl problém zakončit z blízka.
59:12
Šefčík z blízka nad.
58:53
Pavliš zkoušel z půlky. Gólman viděl.
58:00
Po faulu na polovině hřiště rozehrávají hosté.
57:33
Přerov pokračuje bez gólmana.
57:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:8).
57:20
Kavka se dostal ke střele z levé strany. Snižuje.
56:30
Třetí pokud Hradce mimo prázdnou branku Přerova.
56:29
Bělaška nad. Něco je špatně ve FIS, nemůžu opravovat v zápisu chyby :)
56:08
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
54:32
Přerov jde do šesti. Branka prázdná. Teď kolem tyčky proletěl výhoz Hradce.
53:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #47 Adam Hušek (4:8).
53:54
Rychlá rozehrávka z útočného rohu před branku Přerova. Heger z bezprostřední blízkosti trefuje obtížnou přihrávku vzduchem.
53:50
Hra přerušena, Heger pokulhává.
53:18
Hradec velmi koncetrovaně brání a vyráží do rychlých protiútoků, pokud se jim podaří získat míček.
52:40
Zakončení Přerova nad po křižném nahození.
51:52
Osobní souboje jsou vyrovnané. Žádná strana nic nevypouští.
51:13
Kavkova tečovaná jde do autu. Následuje minibrejk Hradce. Střela po zemi.
50:24
Timeout FBC MSEM Přerov
50:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #92 Štěpán Heger (4:7).
50:24
Hradec střílí gól po obtočení kolem branky Přerova. Diskutuje se o regulérnosti. Asi to vypadalo na odraz od nohy, neviděl jsem přesně. Ale gól je uznán.
49:20
Hradec kombinuje na útočné polovině s jistotou. Jeden brejk Přerova úspěšný nebyl.
47:57
Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
47:30
Kavka střílí z půlky. Vedle. Protiútok Hradce nezakončen. Vyloučen bude ale Foldyna.
45:55
Chuděj trefuje břevno. Z následného brejku Hradec míjí.
45:24
Hradec brání v oslabení velmi dobře.
44:30
Bělaškovo zakončení nad.
44:03
Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
43:52
Hezká střela Chuděje. Šimeček pozorný.
42:49
Dorážku Přerova z blízka kryje gólman.
41:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (4:6).
41:38
Krásná akce Hradce. Křižná přihrávka z rohu a střela z první. Pro brankáře domácích neřešitelné.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:58
39:58
Hořká pilulka před konce třetiny. Hradec ale chce, maká a je úspěšný.
38:35
38:35
Nakonec Hradec své kombinace dotáhl ke zdárnému konci a srovnává. V této pasáži byli hosté lepší.
38:10
Kombinaci Hradce zakončuje střelou z první Tibenský. Mimo.
37:05
Nosek trefen střelou do hlavy. Z prtiútoku Hradec střílí vedle.
36:05
Zadovka Budníka, Šimeček pozorný.
34:37
Bojůvky na středu hřiště. Fanoušci povzbuzují jak můžou. Brejk Hradce 3 na 2 končí střelou vedle.
33:01
Raška střílí přízemní, ani dorážka nebyla úspěšná. Teď zase na míčku Hradec. Ztrácí, bude se rozehrávat z naší poloviny.
32:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:3).
32:19
Pavliš prokličkoval středem křiště, dává vracečku Kubalíkovi a ten se nemýlí.
32:01
Na míčku je teď více Přerov.
31:02
Přerov se snaží prokombinovat dopředu. Bělaška zkouší pozornost Šimečka střelou ze střední vzdálenosti.
29:51
Po faulu Přerova rozehrává Hradec na své polovině.
28:55
Hra se začíná zrychlovat. Oba týmy makají na maximum. Hradec se dostal dvakrát k zakočení.
27:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (3:3).
27:44
Zámek Hradce nezvládla unavená čtveřice.
27:15
Hradec využívá přesilové hry, nátlak na Přerov roste
26:10
Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:55
Hradec v šesti, bude se vylučovat.
25:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #37 Šimon Váhala (3:2).
25:05
Po obkroužení branky a krátkých přihrávkách zakončuje přesně Chuděj.
24:30
Na míčku Hradec. Akce končí střelou z poloviny hřiště bez gólového vyjádření.
23:20
Souček se probojoval k zakončení, vedle.
21:54
Přerov začal třetinu aktivním napadáním. Vytváří si příležitosti. Hradec se dostal do útoku jednou, přihrávku z pozabrány likviduje obrana.
21:38
Krásná akce Hradce. Křižná přihrávka z levého rohu a střela z první byla nechytatelná.
20:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška bez asistence (2:2).
20:06
Chybu v rozehrávce Hradce využil Přerov k vstřelení dólu z levé strany pod víko. Střílí Bělaška bez asistebce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:20
Chuděj střílí z pravé strany,  brankář zasahuje.
18:40
Přerov se neúspěšně snažil využít přesilové hry.
17:51
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
17:51
Na trestnou lavici půjde hráč Hradce Nosek za sekání v prostoru brankoviště.
17:20
Utkání je zatím vyrovnané Hradec své útoky zakládá postupně, snaží se neudělat chybu. Když se dostane dopředu Přerov operuje v rozích soupeře a snaží se vymyslet finální přihrávku.