3:2
5:1
- : -

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 10:3
2. Šimon Masár, 11. Marek Mochan, 21. Šimon Masár, 22. Šimon Masár, 32. Tomáš Navrátil, 42. David Koudelka, 43. Šimon Masár, 47. Radim Tůma, 52. Tomáš Navrátil, 57. Jan Nachtmann - 21. Lukáš Pardubský, 27. Marek Pokorný, 44. Ondřej Kopp; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 26 - Matěj Holeček 19, Vojtěch Jiráček 5; po třetinách: 2:0, 3:2, 5:1;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Finálová série začala podle očekávání. Otevřený florbal z obou stran, který musí diváky bavit. Nicméně jsme se místy nechali strhnout tempem soupeře, což se nám může v průběhu vymstít. Ve finále je jedno, kolik to bylo a kdo vyhrál. Zítra je nový den a doufám, že budeme lepší než dnes. Díky všem a zítra začínáme od znova.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
My jsme si sem dnes prijeli zahrat velmi bezstarostny florbal. Souper hral dobre, ale my jsme byli dnes velmi spatni, o tom cele to bylo. Ted se z toho musime hezky vyspat, radne zregenerovat a hlavne zitra musime dat aspon jeden hezkej gol :) ... A nejvetsti zlo bylo, ze jsem si zapomnel celenku do hry, ze jo, to byl celej kamen urazu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:59
KONEC!!!! Domácí zaslouženě vyhrávají a halou se ozývá Sladká Karolína.
59:19
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
58:00
Poslední 2 minuty, domácí si zápas užívají plnými doušky a baví diváky pohlednými kličkami.
56:51
Domácí čepují desítku, Nachtmannova střela byla perfektní a zapadla za vzdálenější tyčku.
56:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #75 Vojtěch Řádek (10:3).
56:20
Hlava opět perfektní.
55:12
Sice je skóre poměrně jednoznačné, ale takovou minelu v podání Navrátila, který ztratil balonek před vlastní brankou, určitě nechceme vidět za jakéhokoli stavu. Domácí by se neměli přestat soustředit a dohrát dnešní zápas bezpečně.
53:29
Masár předložil nádherně Řádkovi, který zpracoval backhandem, a tak přišel o možnost skórovat.
51:48
Navrátil teď dostal ukázkový dáreček od Mochana a dostal pohodově míček do sítě, 9:3.
51:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #36 Marek Mochan (9:3).
51:44
Velmi nebojácný výpad Koudelky brzdí obrana, Koudelka se ze všech sil vracel a dostihl hráče s balónkem, bohužel si při odebírání pomáhá faulem.
51:27
Fantastický Mateo Kurell, který te´d blokem zabránil střele do prázdné.
49:16
Vyloučen hráč #32 Daniel Mujdžič družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
49:16
Domácí teď trochu ledabyle střídají a darují soupeři druhou přesilovku v zápase, kterou zatím brání výborně a dokonce se dostali i do zajímavé šance.
46:49
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
46:13
Mistrovská spolupráce Koudelky a Tůmy, druhý jmenovaný si vykoupal gólmana, kterému dnešní gólový příděl stačil a odchází na střídačku.
46:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #21 David Koudelka (8:3).
46:12
Střídání brankáře. Nový brankář #51 Vojtěch Jiráček družstva FBC DDM Kati Kadaň
44:40
Po delší době si Hlava připisuje zákrok, když jistě chytil do rukavic projektil od Kadaně.
44:00
Po kosmetické úpravě skóre si domácí kádr bere time.
43:59
Timeout Prague Tigers
43:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #13 Patrick Lenke (7:3).
42:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:2).
42:12
Ten kluk je k nezastavení, Masár výborným důrazem před bránou přidává čtvrtý gól a diváci jsou nadšení.
41:47
A máme tu spolupráci dvou odchovanců, pro takové góly stojí za to tu být.
41:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #4 Miloslav Stránský (6:2).
40:58
Hosté v pěti.
40:02
A buly vyhrávají domácí a okamžitě peláší směr Mates Holeček.
40:01
Pomalu se schyluje k poslední periodě, stále je vše otevřené a domácí vstupují do dějství v přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
39:59
Závěr se dohrává v tlaku Tigers a za burácení fans Kadaně.
39:26
Hosté ve vlastním oslabení trefují tyč.
38:57
Vyloučen hráč #75 Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:28
A po krátké odmlce vidíme Šimonka na hřišti, to je velká úleva.
38:01
Veverka teď dvakrát výborně přečetl hru Kadaně, je vidět, že domácí hrají ve velké psychické pohodě.
36:52
Fiala v obrovské šanci, Hlava podržel výborným zákrokem.
36:12
Šimon Masár teď dostal pořádně naloženo od protihráče a sudí píská faul. Není mi úplně jasné, z jakého důvodu se protihráč vzteká.
34:30
Ze šatny se dozvídáme, že Mikuláš Kulík nebude schopen pokračovat v zápase, přejeme brzké uzdravení.
32:45
Snaživost Kadaně o snížení brzdí nedovolený zákrok a hra se opět přesouvá do útočného pásma Tigers.
.
31:58
Tak tohle byla paráda, přihrávka od Wojnara přes osu hřiště a Tomáš Navrátil trefuje nechytatelně k bližší tyči.
31:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #89 Jan Wojnar (5:2).
31:01
Domácí odstartovali druhou přesilovku v zápase.
30:57
Vyloučen hráč #75 Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
30:40
Tak tohle bylo na pováženou, Kurell držen soupeřem, tady mohl přijit trest.
29:40
Masár teď mohl přidat svůj čtvrtý gól a mířil velmi dobře, jenže Holeček měl poslední slovou a výborně střelu zastavil.
26:36
Vypadá to, že hráč hostí číslo 73 špatně došlápl a dle mimiky v obličeji ho to pořádně bolí, doufejme, že bude brzy v pořádku.
26:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #96 Lukáš Fiala (4:2).
25:26
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
25:26
Domácí by šli dva na jednoho, nebýt nesmyslného vyloučení Navrátila.
24:20
Řádek fauluje a Kadanští hráči jsou velmi znepokojeni a dožadují se dvouminutového trestu, který však nepřichází.
23:34
Kačeříkova střela po zemi míří mimo tři tyče Hlavy.
22:43
Volný úder pro domácí končí Koudelkovou střelou mimo.
21:41
Drobné ošetření domácího brankáře za doprovodu úsměvů vzápětí Šimonko Masárko kompletuje Hattrick a navyšuje sóre zápasu. Zatím se tu fanoušci při těchto gólových hodech nemohou nudit.
21:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #9 Šimon Fišer (4:1).
20:24
Tak pozor, pozor, roztrhl se nám brankový pytel, Nejdřívé Masár zvyšoval na 3:0 perfektní střelou do růžku, jenže pak se prosadil velmi překvapivě kapitán Kadaně a zmírňuje brankový rozdíl.
20:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský bez asistence (3:1).
20:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #93 Jan Nachtmann (3:0).
18:35
Teď to byla ale tutovka, domácí šli tři na jednoho, ale Řádek bohužel přestřeluje Holečkovu branku.
18:20
Domácí se zatím nedostali do souvislého přesilovkového tlaku. Kadani to v oslabení jde.
17:43
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
17:30
Špatná rozehra domácích a Hlava výborně lapil střelu ze střední vzdálenosti.
16:00
Hrdina posledního zápasu Řádek nyní výborně otravuje rozehrávku Kadaně.
15:20
Domácí zatím brání výborně a nepřipouští snížení. Vše podporuje taky perfektní Hlava, který si připisuje dva těžší zákroky.
15:02
Navrátil si počínal za hranicí pravidel a je z toho další volný úder.
14:00
Nabídku od Heřmanského na teč z půlky hřiště nedokázal Wojnar využít jen o kousek.
12:40
Veverka s Koudelkou teď dali pořádně zabrat osamocenému hráči v rohu, rozehrávka pro Kadaň.
11:50
Střelu Holuba z úhlu blokuje Kurell.
11:14
Koudelka se výborně vymotal z rohu, jeho střelu ze 3 metrů brankář likviduje a připisuje si další dobrý zákrok.
10:32
Mochan po přihrávce od Navrátila trefuje nekompromisně do horního růžku, gólman se mohl jen ohlížet.
10:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:0).
10:11
Budák šel jeden na jednoho a vystřelil backhandem, Hlava kryje.
09:10
Lenke obdržel crossovou přihrávku od Pardubského, ale jeho následná střela trefila pouze blokujícího Heřmanského.
08:17
Kavan šel sám na Holečka a zvolil backhandovou kličku, gólman vytahuje parádní zákrok.
06:30
Velký závar po chybě před brankou Tigers, Hort hasí situaci vyvezením míčku ze vzniklé mely.
06:00
Domácí jsou zatím živější, více střílí a nenechávají Holečka v brance v klidu.
05:28
Volný úder Kadaně se nakonec nekoná a hrát mohou Tigers.
05:00
Stránský výborně vystoupil proti střele.
03:50
Domácí trefují břvno, v následné šanci Wojnar nenašel místo mezi rukou a tělem golmana Kadaně.
02:50
Zápas se hraje od začátku ve vysokém tempu a je to nahoru dolu.
01:59
Tak tohle byla paráda, Kavan sice v první šanci přestřelil odkrytou branku, v následující akci ale neuvěřitelně našel úplně volného Masára, který otevírá skore zápasu.
01:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #46 Vilém Kavan (1:0).
01:20
Veverka za svou brankou v problémech, ale Stránský rychle přispěchal na pomoc.
00:20
Utkání začíná tlakem Kadaně, Hlava je ale pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Šnábl, Ondřej Kopp, Marek Pokorný, Lukáš Fiala
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jan Nachtmann, Šimon Fišer, Šimon Masár, Vojtěch Řádek, Vilém Kavan