4:3
0:3
- : -

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 4:7
27. Zbyšek Piták, 29. Thomas Heřmanský, 36. Jan Wojnar, 39. Šimon Masár - 7. Patrick Lenke, 23. Marek Pokorný, 24. Ondřej Kalach, 32. Lukáš Pardubský, 44. Petr Chládek, 53. Petr Chládek, 57. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Pavel Dundr 14 - Milan Stránský 28; po třetinách: 0:1, 4:3, 0:3;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
No, co k tomu říct. Kluci si na rozcvičce skvěle podrbali rozkrok, vyřešili hodně věcí, které nesouvisí s florbalem. Od začátku jsme si neplnili, to jsme měli a mysleli si, že to půjde samo. Během zápasu jsme řešili věci, které neovlivníme. Kluci si po včerejšku mysleli, že jsou mistři světa a budou každý zápas dávat 10 branek, Čakovice i Kadaň jim bude ležet u nohou. Série je vyrovnaná a jedeme do pekla získat další body.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Tak jsme se na to dneska hezky vyspali, dobre zregenerovali a řekl byh že dobrý. Splnili jsme cíl, odvést odsud z víkendu alespoň jeden match. To se povedlo, takže spokojenost a teď můžeme pozvat tygry k nám do kaťáckého pekla a máme možnost už se se sem nevracet. Díky pořadatelům, rozhodčím a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
Série se srovnává na 1:1. Příští utkání se bude konat v Kadani. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek nedělního večera.
59:50
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
59:50
Domácí útočí v šesti. Hostí si ale berou oddechový čas a tlak domácích tak přerušují.
59:20
Kadaňská tribuna podporuje své hráče, kteří jsou teď zavření na své polovině domácími.
57:00
Poslední 3 minuty do konce utkání, Tigers budou muset teď zapnout na plné obrátky, aby výsledek otočili.
56:33
Timeout Prague Tigers
56:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #33 Dominik Šebek (4:7).
56:33
Hostí se dokázali vymanit z tygřích drápů a odskakují na třígólový rozdíl.
54:51
Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
54:51
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
54:51
Nepleteme se, máme tu dokonce 2 vyloučení. Domácí Piták a hostí Kalfiřt.
54:45
Atmosféra velmi houstne, vidíme opravdu nepříjemné souboje. Začínáme se bát o zdraví hráčů.
52:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #90 Martin Žemlička (4:6).
52:47
Chládek P. se ale rychle oklepal a v přesilové hře skóruje. Zákrok Vojty bude domácí mrzet.
51:39
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
51:39
Hodně drsný zákrok na hostujícího Petra Chádka od domácího Vojty Řádka, rozhodčí ale byli mírní a pískají 2 minuty.
50:12
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
50:12
Po vyloučení Ondry Koppa mají domácí Tigers opět šanci na vyrovnání, využijí této příležitosti? Doufáme, že ano.
49:33
Honza Nachtmann trefuje hráče před sebou, to budou ale pěkné berušky :).
48:00
Domácí si vypracovali velké šance, ale nedaří se jim skórovat. Z tribuny se ozývají zvuky chvály, ale chce to přidat na přesnosti v zakončení.
46:44
Domácí trefují tyčku, zkouší to znovu, ale hráč hostí vypíchl balónek a běží dopředu. Na poslední chvíli domácí hráč tuto akci zastavil.
44:25
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
44:25
Michálek vyloučen za sekání. Domácí dostávají šanci k vyrovnání.
43:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #96 Lukáš Fiala (4:5).
43:22
O první gól 3. třetiny se postaral hostí Petr Chládek po asistenci Lukáše Fialy. Hostí vedou 5:4.
43:06
Hostí pálí, Dundr na místě!
42:29
Proběhl ping pong mezi domácími útočníky a obránci :). Balónek je již pod kontrolou domácích.
41:18
Zajímavá střela z půlky od Navrátila. V zápětí Piták málem zasunul balónek zpoza brány do branky soupeře.
40:53
Kavan utpěl nehezký pád po souboji. Je na zemi, ale v pořádku. Vyloučení se nepíská
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:7
40:00
39:59
Stav je vyrovnaný, padlo již 8 gólů. 3. třetina bude určitě pěkná podívaná. Tigers se chce přiblížit svému cíli, Kadaň chce vyrovnat sérii.
38:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #46 Vilém Kavan (4:4).
38:56
Minutu před koncem domácí vyrovnávají na 4:4. O branku se postral Šimon Masár, který se ve včerejším zápasem prosadil čtyřmi góly.
38:20
V čase 18.20 se na hřišti objevuje nový hráč Martin Hort. A v pár vteřinách se objevuje ve velké šanci, gól ale nepadl.
38:03
Piták drží balónek za brankou soupeře, cenné vteřiny pro Tigers.
35:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #91 Šimon Masár (3:4).
35:48
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
35:48
Wojnar trefuje tyčku...v zápětí ale má balónek na čepeli a trefuje se. Stav utkání 3:4.
35:48
Ve stejném čase vyloučen Šimon Masár za nesportovní chování. Hostí v přesilovce.
34:34
Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
34:34
Vyloučen Petr Chládek za hrubost, Tigers hrají přesilovou hru.
33:02
Nyní slyšíme skandovat tribunu domácích. TIGERS DO TOHO!!!
31:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #26 Marek Pokorný (2:4).
31:52
Pokorný Marek v šanci, netrefuje. Míček se ale odráží od domácích k Lukášovi Pardubskému, který balónek uklidil do branky Dundra.
30:33
Chyba domácích na velkém brankovišti, naštěstí Kopp netrefuje domácí branku. Obrovská šance pro hostí!
30:00
Ozývají se fanoušci Kadaně, kteří ženou svůj tým za vítězstvím.
28:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (2:3).
28:05
A za minutu a půl tu máme snižující gól od Heřmanského, který se natahoval po míčku po přihrávce Wojnara. Stihl to náramně a tak přibližuje Tigers k vyrovnání.
26:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #89 Jan Wojnar (1:3).
26:52
Konečně vidíme první branku domácích a snižují tak brankový rozdíl na 2 góly. Prosazuje se Piták po asistenci Wojnara.
26:22
Kurell teď výborně přečetl přihrávku od hostí a zachytává ji před Dundrou.
25:42
Nachtamann běží dopředu, hledá Kavana, ale přihrávka neprošla přes hráče hostí.
23:33
Kadaň odskakuje už o tři góly. Prosazuje se Kalach Ondra.
23:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (0:3).
22:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #7 Lukáš Pardubský (0:2).
22:08
A máme tu druhou branku utkání. Kadaň odskakuje na rozdíl dvou gólů po střele Pokorného.
21:50
Dnes se hraje dosti rozdílné utkání oproti včerejšku. Obraz hry je úplně jiný.
20:30
Tigers s větším nasazením oproti první třetině nastupují do druhé, pozorujeme nyní aktivní napadání.
20:01
Máme tu úsměvnou situaci zápasu. Domácí tým Tigers zamknul svého golmana Pafku v šatně. Přeberte si to každý po svém, co tím Tigers zamýšleli :)
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:59
V první třetině zaznamenán pouze 1 gól v podaní hostí. Je to dosti překvapivé v poměru střel na bránu z obou stran.
19:57
Mochan se pokouší v posledních vteřinách dostat balónek do branky...napoprvé zblokována střela a napodruhé také. To muselo obránce Kadaně hodně bolet, zejména jeho kotník hoří, jelikož Mochan ho trefil dvakrát do stejného místa. Au Au...
19:19
V poslední minutě Žemlička míří do branky domácích, střela zblokována.
18:30
Řádek napadá soupeře za jejich brankou, píská se faul.
16:53
Kadaň ve standartní situaci míří střelu na branku, ta ale minula o kousek branku. Za pár vteřin Kopp vystřelil po krosové přihrávce, ale Dundr připraven.
15:12
Skákavý balónek před brankou domácích. Naštěstí ho čapnul do svých rukou Dundra.
14:14
Pitákovy nohy byly rychlejší než bolónek a tak se mu nepodařilo vystřelit.
13:09
Teď Tigers pěkně kombinují na půlce soupeře, ale ne a ne dostat balónek za brankovou čáru.
10:24
Masár nahazuje přesný balón na Nachtmanna, jeho střela ale opět zblokována. Na potřetí to už vyjde, Honzo!
08:25
Kadaň aktivnější.....teď ale míří Tigers na branku soupeře.
06:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #26 Marek Pokorný (0:1).
06:45
První branka zápasu v podání Patricka Lenkeho po asistenci Pokorného Marka posílá Kadaň do vedení.
06:01
Nachtmann z obrany vysílá prudkou střelu nad nohu Stránského, Kadaň ale stihla střelu zblokovat.
05:45
Koudelka posílá Mochana do útoku, balónek mu bohužel na poslední chvíli sjel z čepele.
04:56
Chodurova střela 2 metry nad brankouvou konstrukci nebyla pro domácí hrozbou.
03:18
Koudelka ve velké šanci, avšak jeho střela byla zblokována.
02:00
Domácí napadají za brankou soupeře, ale Kadaň má balonék pod kontrolou.
01:11
Opět jsme mohli vidět druhou nebezpečnou střelu Kadaně.
00:16
První střela v podání Kadaně minula těsně branku Dundra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Petr Chládek, Martin Žemlička, Ondřej Kopp, Lukáš Fiala, Michal Šnábl
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Šimon Fišer, Jan Nachtmann, Vojtěch Řádek, Vilém Kavan, Šimon Masár
00:00
Dámy a pánové, vítáme Vás na druhém zápase mezi Prague Tigers a FBC DDM Kati Kadaň. Ve včerejším zápase se radovali domácí poměrem 10:3. Dnes nás jistě čeká velice zajímavé utkání.