3:3
1:5
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 6:9
6. Filip Zips, 11. Filip Zips, 18. Jan Kostelanský, 20. Denis Jašurek, 21. Lukáš Dvorský, 30. Filip Zips - 3. Jakub Skopal, 17. Jan Vykydal, 20. Jan Vykydal, 23. Kryštof Kuba, 27. Kryštof Kuba, 29. Daniel Kapl, 31. Martin Fusek, 32. Martin Fusek, 36. Jan Vykydal; rozhodčí: Radek Šiška - Ladislav Špaček; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 20; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Ondřej Němeček ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 1:5;
36:00
35:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal bez asistence (6:9).
34:13
Timeout SK K2 Prostějov
31:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #48 Martin Fusek, asistoval #28 Kryštof Kuba (6:8).
30:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #48 Martin Fusek, asistoval #19 David Kuba (6:7).
29:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (6:6).
28:32
Vyloučen hráč #40 Jiří Slezák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #31 Daniel Kapl, asistoval #20 Jakub Skopal (5:6).
26:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #48 Martin Fusek (5:5).
24:00
24:00
22:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba bez asistence (5:4).
21:12
Sledujeme velice vyrovnaný zápas z pohledu šumperských diváků.
20:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #8 Lukáš Dvorský, asistoval #9 Jan Kostelanský (5:3).
19:52
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #31 Daniel Kapl (4:3).
19:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #10 Denis Jašurek bez asistence (4:2).
18:41
Vyloučen hráč #8 Lukáš Dvorský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
17:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Jan Kostelanský bez asistence (3:2).
16:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #28 Kryštof Kuba (2:2).
15:43
Vyloučen hráč #24 Filip Zips družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (2:1).
06:37
Vyloučen hráč #20 Jakub Skopal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
05:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (1:1).
02:03
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #20 Jakub Skopal bez asistence (0:1).
00:47
Vyloučen hráč #47 Kryštof Kořínek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Ondřej Němeček; hráči v poli: Daniel Kapl, Jan Vykydal, Kryštof Kořínek, Martin Fusek, David Kuba
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Šimon Vrána; hráči v poli: Filip Zips, Jiří Slezák, Lukáš Dvorský, Denis Jašurek, Tomáš Inderka