1:0
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:4
38. Lukáš Ujhelyi, 50. Marek Zouzal - 8. Petr Koláčný, 19. Tadeáš Chroust, 52. Milan Tomašík, 56. Marek Korych; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 537; zásahy brankářů: Martin Beneš 14 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:2;
60:00
Je konec! Třetí bod v sérii získávají hráči Boleslavi!
59:04
Fandové obou táborů jedou o sto šest a nám začíná krušná poslední minuta.
58:47
Zouzal z první mimo!
58:18
Domácí drží balon na útočné polovině, ale zatím bez větší šance.
57:05
Domácí hrají v 6!
56:18
Nečtěte můj online a zapněte si TV Com! Poslední minuty třetí třetiny jsu ukázková reklama na florbal! Curney z trestného střílení trefil břevno!
56:17
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #40 Jiří Curney.
55:47
Tenhle gól bude Spartu mrzet! Korych jen od tyčky doklepl míček za Benešova záda.
55:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #58 Filip Zakonov (2:4).
54:38
Boleslav si i nadále drží vedení! Na základě přezkoumání videozáznamu rozhodčími nebyla branka uznána z důvodu zásahu vysokou holí.
54:37
Máme tady video po brance Sparty!
54:37
Atmosféra a nervy by se teď daly krájet...
53:07
Boleslav od poslední branky drží otěže utkání.
51:44
Jedovka Tomašíka překonala vše co bylo v cestě a hosté se vrací do vedení!
51:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (2:3).
51:42
Boleslav rozehrává zn hranice velkého brankoviště. To je velká příležitost.
50:36
Prošlápnutý míček vyřešený a jedeme dál!
49:28
Začínáme od nuly! Jednoduchou kombinaci uzavřel sraženou střelou ze vzduchu Marek Zouzal a následujících 10 minut bude zřejmě dost divokých.
49:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #95 Matěj Pruner (2:2).
48:06
A začínáme nabírat obrátky. Čermák a Ujhelyi hned třikrát prověřili Bauera - bezúspěšně.
47:43
Korych po tvrdém hitu za bránou Beneše zůstává viset na mantinelu, naštěstí to ale vypadá, že to bude bez větší úhony.
46:42
Na trinbunách to vře dál, míček drží hosté.
45:51
Curney teď zastavil pohromu. Když v poslední chvíli odpálil míček směřuící na Zouzala osamoceného před Bauerem.
43:34
Ve třetí třetině šla divácká atraktivita k ledu, za necelé čtyři minuty se nestalo vlastně vůbec nic.
42:40
Tomašík chytrým bekhendem o mantinel vrací míček do obrany a kombinovat opět mohou hosté.
42:07
Garčar drží balonek před Benešem.
40:52
Domácí navazují na rozvážné tempo Boleslavi z minulé třetiny.
40:01
Začíná třetí třetina a buly získávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 1:5
40:00
39:30
Hosté zřejmě chtějí dohrát třetinu v klidu a nikam se s balonem neženou.
38:00
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 537 diváků!
37:30
Sparta stahuje náskok hostů Ujheyliho nádhernou střelou z první od střídačky Boleslavi!
37:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:2).
36:24
Už podruhé se Košir dostal do dobré pozice, ale tentokrát nedokázal sestřelit balonek ve vzduchu.
33:34
Ačkoliv je to divácky neskutečně atraktivní zápas, tak Sparta zatím střelecky velmi zaostává a Boleslav je k moc pokusům ani nepouští.
33:14
Dobře Karešem vybojovaný balonek na mantinelu.
32:29
Curneyho střelu vyráží Beneš, pár momentů na to zastavuje svoji maskou i pokus Hemerky.
31:08
Domácí teď skvěle plnili pokyny Kašpárka a dokázali zavřít Bolku ve svém pásmu, v tlaku je pak zastavil až nedovolený zákrok.
29:58
Pěničkovu střelu zastavuje zmatený Tomašík a na balon se dostávají znovu domácí.
28:13
Domácí budou rozehrávat od střídačky Bolky a oba týmy střídají.
27:39
Fořt teď nebezpečně pobízel spoluhráče přímo před malým brankovištěm.
26:34
Na tribunách to dnes opravdu vře a myslím, že se můžeme těšit na nejlepší návštěvu v této sezoně.
26:22
Sparta zatím efektivní do obrany.
23:34
Domácí začínají zrychlovat rozehrávku a svůj přesun do pásma Boleslavi.
22:39
Střela do tyčky hráč #39 Jan Zoufalý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
22:39
Zoufalý břevno!
22:11
Ani Koláčný teď nebyl úspěšný.
21:51
Střela Grubera pouze vedle Benešovy svatyně.
20:59
Na míčku je tentokrát aktivnější Boleslav.
19:15
V poslední minutě Sparta zkouší ještě snížit brankový rozdíl, ale zatím bezúspěšně.
18:07
Koláčný nyní zkoušel Beneše ze stejné pozice jako při první brance, tentokrát byl Beneš úspěšnější a jeho střelu vyrazil. K jeho smůle ale u druhé tyče čekal Chroust, který se nemýlil.
18:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #27 Petr Koláčný (0:2).
16:58
Neskutečná příležitost pro Košira! Tomu se nejprve podařilo prokličkovat až před Bauera, ten ale v souboji štěstí zvítězil.
15:01
U brány Beneše to opět vypadalo na zajímavou příležitost, jeden z hráčů Boleslavi ale pouze promáchl a hraje se dál za stavu 0:1.
14:12
Hra 4 na 4 nepřinesla nic zajímavého a oba týmy jsou znovu v plném počtu.
12:08
Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
12:08
Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
12:08
Suchánek teď z dobré pozice trefil pouze Beneše, u branky se strhla mela, do které se chtělo zapojit čím dál víc hráčů. Hlavní iniciátory souboje tedy rozhodčí Čížek ocenil každého 2 minutami za hrubost.
11:12
Hra se opět trochu uklidnila a míček znovu drží Sparta.
10:11
Sérii několika ztrát na domácí obranné polovině ukončuje Bína střelou do bloku a následně za mantinel.
09:27
Beneš proti Gruberovi nadvakrát akrobaticky likviduje!
08:54
Stejným způsobem teď končí i zakončení Křenka.
08:28
Pažák blokuje Zakonovův pokus.
07:45
Otevíráme účet! Koláčného nikdo dostatečně neatakoval při přechodu do útoku a krásnou střelou na vzdálenější tyč překonal Beneše.
07:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #77 Lukáš Punčochář (0:1).
07:29
Doufejme, že tento zápas nebude věnovaný fanklubu defenzivního florbalu...
05:53
Téměř 6 minut od začátku zápasu zatím Sparta drtí soupeře v držení balonu. Žádné výrazné ohrožení brány zatím ani na jedné straně nepřišlo.
04:20
Kareš teď zkoušel mezi hráči schovat střelu pomalého způsobu, to ale v klidu zlikvidoval gólman Boleslavi.
03:00
První náznak sparťanského pokusu přišel od Čermáka, k plnohodnotnému zakončení se nedostal.
02:28
Domácí se i nadále drží na míčku a ještě ani jednou nezkoušeli ohrozit Bauera.
01:40
Hosté zatím nijak razantně nenapadají a nejvytaženější hráči se drží přesně na polovině hřiště.
01:07
Bolka v rohu ztratila a rozvážně a v klidu teď rozehrává Sparta.
00:01
Úvodní buly pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Milan Tomašík, Daniel Šebek, Marek Korych
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec
00:00
Krásnou sobotu všem, je tady třetí semifinále vyrovnané série mezi Spartou a Boleslaví. Hráči nastupují na plochu a za chvíli začínáme!