0:1
1:3
- : -

Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5pn
4. Michaela Hazová, 4. Petra Němcová, 10. Anna Korešová, 14. Petra Němcová, 41. Michaela Opicová, N Petra Němcová - 11. Barbora Holmanová, 22. Nikola Malátová, 32. Kateřina Bícová, 42. Petra Skříšovská, 44. Tereza Procházková; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Šárka Domanská ? - Veronika Šedivá ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #23 Anna Korešová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Petra Skříšovská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #9 Petra Němcová a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #49 Kateřina Bícová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #62 Tereza Procházková bez asistence (5:5).
41:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Petra Skříšovská, asistoval #49 Kateřina Bícová (5:4).
40:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Michaela Opicová, asistoval #4 Blanka Břečková (5:3).
40:12
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
37:06
Vyloučen hráč #49 Kateřina Bícová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #93 Petra Skříšovská (4:3).
30:00
30:00
21:58
Vyloučen hráč #62 Tereza Procházková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
21:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Nikola Malátová, asistoval #64 Jana Dítětová (4:2).
15:00
15:00
13:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #24 Michaela Hazová (4:1).
10:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Barbora Holmanová, asistoval #49 Kateřina Bícová (3:1).
09:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Anna Korešová, asistoval #4 Blanka Břečková (3:0).
03:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová bez asistence (2:0).
03:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Michaela Hazová, asistoval #23 Anna Korešová (1:0).