3:2
1:3
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - BLACK ANGELS 4:6
29. Eliška Mrázková, 36. Petra Šusterová, 37. Eliška Horáková, 56. Petra Šebestová - 12. Ester Janušková, 22. Vendula Kolkusová, 25. Adriana Fricová, 46. Zuzana Kuchařová, 54. Zuzana Kuchařová, 60. Vendula Kolkusová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 15 - Hana Kuchařová 13; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:3;
Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra):
První třetina zase bez šťávy. Probuzení přišlo za stavu 0:3 a najednou bylo hřiště jenom naše. Ve třetí třetině holky bohužel nedostaly kulatý nesmysl do sítě. Musíme se nachystat na zítřek.
Komentář hostů Kuchařová Zdeňka (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová bez asistence (4:6).
59:59
Konec.
59:37
Šebestová seknuta, volný úder pro Tigers.
59:01
Poslední minuta, domácí už musí.
58:59
Poslední dvě minuty!!!!
58:25
Perfektní závěr domácích, tlak na vyrovnání je opravdu velký.
57:21
Zelená faulovaná a domácí riskují v šesti.
56:59
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:54
Vidíme hru nahoru dolu.
55:26
Góóóóól!!!! Nádherný cross v přesilovce a máme zaděláno na drama.
55:25
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:5).
55:05
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
53:19
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek, následně Horáková v tutové šanci míjí branku.
53:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová bez asistence (3:5).
52:51
Horáková střílí a Kuchařová opět na svém místě.
51:43
Vachulová míjí prázdnou branku a nemůže uvěřit, co se právě stalo.
49:40
Bursová se vytočila od mantinelu a její střela pořádně vylekala Kuchařovou, ta ovšem stíhá zasahovat.
48:10
Steinbachová a její výborné krytí balonku, přihrávka bohužel nikoho nenachází.
46:58
Viktorová měla spostu času na střelu, než se ale rozkoukala, tak už bylo po akci.
45:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #5 Karolína Majerová (3:4).
45:59
Kuchařová trefuje skulinku na bližší tyč a domácí opět ztrácí.
44:22
Majerová z týmu hostí střílí zjímavě, Pilšáková přizvedává kuličku mimo tři tyče.
42:50
Horáková dnes hraje neuvěřitelně, krom exrémního nasazení do útoku se nebojácně vrhá i do střel. Když bude pokračovat v takovém výkonu, je velká šance, že si dnes ten batůžek odnese.
41:44
Kopeček do středního pásma hráčka v bíločerném trikotu nakonec zpracovává, akce ale končí v rohu, následně Šusterová dvakrát v zajímavé šanci. Domácí utahují smyčku.
41:05
Lamblová dobře operuje v obraně a nebojácně se vrhá do zatažené střely hostí.
40:01
Před námi je 3. fáze zápasu, oba týmy budou chtít vyždímat poslední zbytky sil a překlopit zápas na svou stranu, začínáme buly pro Black angels.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:59
Druhá třetina končí za nespokojenosti trenéra hostí.
36:39
Omlouváme se za dočasný výpadek online přenosu. Nyní je ale vše v naprostém pořádku a těší mne, že přicházím se zprávou o vyrovnávacím gólu z hole Horákové.
36:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #99 Petra Šusterová (3:3).
36:12
Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
35:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:3).
33:12
Už se mi chtělo napsat, že se domácí uklidnili a hrají vyrovnaně, naneštěstí po zbytečné chybě Hammerníkové přichází Zuzana Kuchařová nikým nehlídaná do velké šance, ale Pilšáková předvádí perfektní zákrok. Zkušenosti ze slovenské repre se rozhodně nedají zapřít.
32:20
Zelená úžasným reflexem zabránila Kolkusové ve vstředu hřiště ve vstřelení další branky.
31:17
A ozývají se nám fanoušci, bohužel jen ti hostující.
30:00
Utkání teď připomíná oranici, jedno sekání za druhým.
29:20
Zelená jako osvěžena čerstvým vzduchem pálí bohužel do bloku.
28:56
Je to tam, krásná akce a tohle by mohlo domácí postavit na nohy.
28:55
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:3).
27:40
Šusterové sjíždí balonek, krátce na to Říhová sama tváří v tvář Pilšákové také míjí.
26:40
Prokšanová v zajímavé šanci, bohužel míjí balónek.
25:26
Domácí se zatím vůbec nechytají a zápas jim nekompromisně začíná utíkat.
24:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (0:3).
24:35
Teď si Pilšáková vybírá slabší chvilku, míček jí protekl mezi nohama.
23:43
Volný úder pro Tigers, nebylo to zle zahráno, ale Kuchařová se dnes překonává.
22:24
Šusterová krásně zachycuje míček na půlce a ladnou žabkou nachází Lamblovou, to bohužel nabídnutou šancí pohrdá.
21:19
Jenže přichází rychlý brejk a Kolkusová nechytatelně trestá. Tohle je zatím hororový scénář pro domácí.
21:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:2).
20:20
A hra se okamžitě přesouvá do obranného pásma Tigers, Janušková střílí do bloku, Tigers sbírají následně míček a též upalují dopředu.
20:01
A vstupujeme do druhé periody buly pro BA.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
19:59
První třetina dohrána s pár pády na půlce. Zatím míček více na holi Black Angels, domácí musí jednoznačně přidat, pokud chtějí vyrovnat.
18:10
Žádná velká šance domácích v přesilové hře, takhle si Tigers vítězsví rozhodně nevykoledují.
16:16
Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
15:36
Na domácí doléhá série špatných přihrávek a BA teď kombinují na útočné polovině, moment, Říhová fauluje a Tigers dostávají ideální příležitost na vyrovnání.
14:40
Utkání má zatím velký náboj, jen škoda, že se dnes fanouškům nechce fandit.
13:20
Hosté opět nasáčkovaní před brankou Tigers, tentokrát se ale střela nekonala.
12:33
Pilšáková opět chytá zlatonku do rukou.
11:16
Janoušková krásnou střelou nad rameno otevírá gólový účet dnešního utkání.
11:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #57 Lída Chovancová (0:1).
10:24
Lamblová teď chtěla namazat Mrázkové před prázdnou branku, přihrávka zblokována.
09:30
Kolkusová na druhé straně a Pilšáková zkušeně lapí.
08:40
Zajímavý projektil od Prokšanové, Kuchařová měla dobrý výhled a pěkně si na střelu počíhala.
08:00
Mrázková teď téměř utekla hostujícím obránkyním, akce ale bohužel zahrána do rohu.
07:20
Jsou tu vidět krásné povzbuzovačky obou střídaček.
05:30
Bursová obdržela velice lákavou přihrávku na střed hřiště, balonek jí bohužel sjíždí a Kuchařová nemusela vážněji zasahovat.
05:00
Hra se momentáně přelévá z jedné strany na druhou, tohle vypadá na fyzicky velmi náročný match.
04:30
Nová si zatáhla balonek na půlce a vystřelila, Pilšáková kryje.
02:59
Tigřice střílejí na bránu z téměř každé šance, zatím to tam ale nepadá.
01:20
Hra se přemístila do obranného pásma, zbržděnou akci nakonec přerušuje dobrým obranným zákrokem Šebestová.
00:01
Úvodní buly vyhrály domácí hráčky a okamžitě míří na branku BA, Kuchařová si připisuje první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Eliška Nová, Ester Janušková, Lída Chovancová, Adriana Fricová, Zuzana Kuchařová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Zelená, Petra Šebestová, Dominika Steinbachová, Petra Šusterová, Laura Elena Voštiarová