0:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FBC GEPARDI BRNO 3:1
11. Ondřej Trávníček, 12. Matěj Karásek, 25. Jan Věchet - 17. Matěj Blažek; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Šimon Chmela ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:0;
45:00
41:21
Timeout FBC GEPARDI BRNO
30:00
30:00
24:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:1).
16:15
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #46 Matěj Blažek, asistoval #95 Štěpán Novotný (2:1).
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč #74 Matěj Karásek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (2:0).
10:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #21 Marek Jedlička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GEPARDI BRNO:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Jan Jirásek, Richard Makyča, Jan Věchet, Tadeáš Jelínek, Matěj Karásek