1:1
4:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - KM automatik FBK Jičín 7:3
5. Jan Jiran, 14. Veronika Kyšková, 21. Marek Hejcman, 32. Tobias Jung, 33. Jiří Lhotský, 39. Tobias Jung, 44. Jan Jiran - 12. Adam Sucharda, 20. Denis Lenfeld, 35. Jan Pech; rozhodčí: Tomáš Marek - Martin Halousek; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Kučera 16 - Lukáš Svoboda 23; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Utkání mělo náboj, spousta šancí, emocí a soubojů. Děkuji klukům, že to dokázali takto zvádnout. Měli jsme více šancí, které jsme dokázali využít a tím dnes zaslouženě zvítězili. Díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
44:54
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #31 Jiří Lhotský (7:3).
38:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #11 Erik Mikas (6:3).
35:26
Vyloučen hráč #13 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #77 Jan Pech, asistoval #13 Adam Pazderník (5:3).
32:43
Timeout KM automatik FBK Jičín
32:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #11 Erik Mikas (5:2).
31:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #18 Patrik Adámek (4:2).
20:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman, asistoval #2 Adam Průša (3:2).
20:15
Hejcman vymetá pavučiny
19:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld, asistoval #31 Vít Černý (2:2).
13:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Veronika Kyšková, asistoval #18 Patrik Adámek (2:1).
13:17
Po krásné akci se Jaroměř dostává opět do vedení
12:31
Vyloučen hráč #15 Jakub Dušek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
11:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #84 Lukáš Svoboda (1:1).
09:18
Vyloučen hráč #2 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.