0:4
0:4
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Jaroměř 1:8
13. Ondřej Řehák - 17. Tobias Jung, 22. Jiří Lhotský, 23. Marek Hejcman, 26. Veronika Kyšková, 38. Marek Hejcman, 42. Jiří Hrobský, 42. Matěj Schöniger, 43. Miroslav Nepraš; rozhodčí: Tomáš Marek - Martin Halousek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 27 - Vojtěch Fof 14; po třetinách: 1:0, 0:4, 0:4;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Špatná a vlažná první třetina z naší strany a po té vynikající kombinační hra, padaly nádherné branky. Děkuji hráčům za dnešní výkony. Soupeři díky za férový zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 8:12
45:00
42:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #77 Tobias Jung (1:8).
41:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #31 Jiří Lhotský (1:7).
41:06
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
41:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:6).
37:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman, asistoval #11 Erik Mikas (1:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:16
30:00
25:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Veronika Kyšková, asistoval #2 Adam Průša (1:4).
22:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman, asistoval #2 Adam Průša (1:3).
21:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Marek Hejcman (1:2).
16:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:7
15:00
12:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #72 Ondřej Řehák, asistoval #94 Šimon Vacek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Marek a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Erik Mikas, Patrik Adámek, Tobias Jung, Jiří Hrobský, Miroslav Nepraš