1:4
3:0
- : -

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 6:8
11. Barbora Lovíšková, 18. Barbora Panešová, 40. Sofie Gocová, 41. Sofie Gocová, 50. Marie Wijasová, 52. Barbora Lovíšková - 1. Markéta Seidlerová, 4. Nela Kočvarová, 4. Karolína Mezerová, 4. Markéta Seidlerová, 29. Denisa Hebíková, 36. Nela Kočvarová, 37. Lidija Luklynska, 40. Denisa Hebíková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Monika Šolleová 19 - Štěpánka Růžičková 4, Anita Vlachová 15; po třetinách: 2:4, 1:4, 3:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Dnes jednoznačně rozhodl vstup do utkání. Sice jsme se z té noční můry dokázali po timeoutu probudit, ale dolů nás opět srazil konec druhé třetiny. Třetí třetina už byla hop nebo trop a moc mě bavila..... obrovské díky fanouškům obou táborů za dnešní atmosféru, která měla opravdu grády. Moc se těšíme na třetí utkání a zkušenosti, které nám přinese. Samozřejmě díky soupeři za férové utkání. #LKT
Komentář hostů Krbec Kryštof (Asistent trenéra):
Po výborném vstupu do utkání se soupeř oklepal a dokázal se vrátit do zápasu. Průběh utkání dnes plný emocí a vyhrocený až do konce. Těšíme se na třetí rozhodující utkání, které určitě nabídne další suprový zápas.
51:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (6:8).
51:57
Lovíšková v odloženém vyloučení snižuje už na 6:8
51:25
Tatran to zkouší 6 na 4
51:22
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:06
Šolleová předvedla další dobrý zákrok!
49:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #19 Lucie Kubová (5:8).
49:12
Kubová sebrala balón Seifertové a Wijasová pod ruku snižuje.
47:47
Panešová dnes hraje výborně!! brání jako o život!!
47:00
Bohemka hraje spíše bez balónu.
46:02
Faltová dostala do oka. měla by se řídit bezbrýlínehraju.
45:26
Tatran více aktivní
44:45
Střelu Goocové chytá golmanka.
44:01
Panešová si vychutnala k obídku Strnadovou.
42:01
Šolleová vytáhla luxusní zákrok.
40:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #8 Lucie Vernerová (4:8).
40:58
Vernerová vypíchla balónek Hernandézové a předběhla jí a Gocová se do prázdné brány nemýlí.
39:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (3:8).
39:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:7).
39:26
Po chybě Spoustové, která přihrála Lovíškové přímo na čepel, tak Gocová snižuje jeslema na 3:7
37:21
Bláhová si pochutnala na Mezerové, jako na jeji oblíbené svíčkové.
36:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #36 Markéta Seidlerová (2:7).
36:27
Luklynská opět na přední tyč Šolleové.
35:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:6).
30:10
Gocová vypíchla balónek Šimůnkové, která jí pak tvrdě dohrála na mantinelu.
24:50
Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:14
Pan Michálek se snaží udržet nervičky na uzdě.
23:07
Kubová si totalně vykoupala celou první lajnu Bohemky.
21:55
Bicková takticky podržela balón.
21:11
Bohemka je na balónu na začátku třetiny.
19:11
Panešová v brankovišti je bránící stroj!!!
17:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:4).
17:53
Nekompromisní kapitán Panešová poslala padáček, který dopadl až za záda golmanky.
17:07
ojojoj to byly housličky od Lovíškové
16:34
Tkadlecovou ve velké šanci vychytala Růžičková.
16:00
Střídačka Bohemky je velmi nervózní a napjatá vůči rozhodčím.
15:13
Amosféra je velmi napjatá.
12:52
Nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že se domácí krásky probraly a snaží se dohnat zaspaný začátek.
12:12
Fialová na mantinelu je neprůchodná!!!
10:56
Na tatranské hale se fandí a žije to tu asi jako u telefonu Šárky babičky.
10:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková z trestného střílení (1:4).
10:34
Po chybě Strnadové a faulu Kočvarové uvidím trestné střílení.
09:43
Blaženka vyslala skrytou střelu v brance však neskončila.