1:2
1:3
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - FbC Barracudas Slaný 4:7
4. Jakub Rok, 9. Dávid Hriadel, 21. Lukáš Kášek, 40. Jakub Rok - 10. Vojtěch Teslík, 15. Tomáš Richtr, 22. David Sachr, 27. David Sachr, 35. Patrik Martinovský, 39. Adam Nolč, 43. Adam Nolč; rozhodčí: Filip Bollardt - Přemysl Bališ; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Tomáš Cmíral ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:3;
45:00
44:54
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:27
Zápas už se víceméně jen dohrává.
42:11
Slaný pár minut před koncem strhává stav utkání na svou stranu.
42:08
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #24 Petr Lacko (4:7).
41:53
Čas se Nebušicím neúprosně krátí.
40:36
Kelen, ozývá se halou. Náš zdravotník je ale vždy připraven. Nebezpečí zažehnáno.
39:58
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #97 Michal Smutný (4:6).
39:58
Nebušice vystrkují růžky. Teď už jim standardní situace vyšla a dramatizují zápas.
38:36
Hráči ze Slaného se do toho teď pořádně opřeli.
38:13
37:21
Nezamíchala...
37:18
Ale následná standardní situace může zamíchat kartami.
37:11
Čas se kráti a časomíra neúprosně běží.
35:18
Během toho co jsem psal, že se nic neděje, se něco stalo. Branka.
34:32
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #67 David Sachr (3:5).
34:00
Rád bych informoval naše příznivce o vývoji utkání, ale zatím není moc co komentovat.
30:01
Z obou týmů je v průběhu přestávky cítit nervozita.
30:01
A necítíme jenom nervozitu, ale i krev, pot a slzy. Oba manschafty to bude jěště pořádně bolet.
30:00
30:00
27:35
Nebušice jsou pod tlakem jako v papiňáku.
27:02
Začínají tu smrdět emoce.
26:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #20 Patrik Martinovský (3:4).
26:52
To byl gól jak víno.
23:44
Zatím sledujeme pořádnou přestřelku jako na divokém západě.
21:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #21 Tomáš Richtr (3:3).
21:53
SIUUUUU, je to znovu nerozhodně.
20:17
Fuuuu, to byla rána. Nebušice znovu vedou.
20:16
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #97 Michal Smutný (3:2).
19:22
Přesilovku mají nyní k dispozici i Nebušice. Uvidím jestli dokážou rozvlnit síť potřetí v zápase.
19:11
Trestné střílení družstva Florbal Team Sokol Nebušice neproměnil #24 Dávid Hriadel.
19:11
Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
15:01
Nebušice čeká ještě něco přes minutu v oslabení.
15:00
15:00
14:19
Vyloučen hráč #10 Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
14:06
Herní převaha se projevila také na skore.
14:05
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (2:2).
13:18
Hráči Slaného jsou na hřišti čím dál více dominantní.
10:00
Nebušice se v souboji se svým soupeřem zatím překvapivě drží a odměnou jim je průběžné vedení.
09:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #93 Jiří Budil (2:1).
08:19
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #24 Dávid Hriadel, asistoval #10 Jan Krejčí (2:0).