1:2
4:4
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FbŠ Bohemians B 8:9
3. Trong Martin Lexuan, 7. Jan Janeček, 12. Tomáš Humpolák, 18. Jan Vobořil, 31. Jan Janeček, 32. Filip Pletka, 45. Tomáš Humpolák, 45. Matouš Brož - 4. Lukáš Kuncman, 5. Ondřej Plecháč, 7. Jakub Šárka, 18. Jakub Šárka, 24. Lukáš Kuncman, 34. Petr Hromádko, 40. Jakub Šárka, 43. Jakub Šárka, 44. Jakub Šárka; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michael Pilch ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 3:3, 1:2, 4:4;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #15 Matouš Brož, asistoval #10 Jan Dus (8:9).
44:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #10 Jan Dus (7:9).
43:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka bez asistence (6:9).
43:03
Timeout FBC Pitbulls Kolín
42:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #39 Lukáš Kuncman (6:8).
39:18
37:06
Vyloučen hráč #48 Jan Janeček družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
33:35
Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
33:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #22 Vojtěch Bagin (6:6).
31:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #91 Trong Martin Lexuan (6:5).
30:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #66 Tomáš Humpolák (5:5).
30:00
30:00
24:58
Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:58
23:26
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #5 Jakub Šárka (4:5).
17:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #75 Marek Reithar (4:4).
17:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #22 Vojtěch Bagin (3:4).
15:00
15:00
11:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #12 Jan Vobořil (3:3).
06:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #12 Jan Vobořil (2:3).
06:32
04:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #71 Kryštof Blažej (1:2).
03:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #22 Vojtěch Bagin (1:1).
02:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Martin Lexuan, asistoval #10 Jan Dus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka