1:5
1:4
- : -

Florbal Jesenice - Předvýběr.CZ Florbal MB White 2:9
8. Jakub Šišpela, 20. Jakub Šišpela - 1. Zuzana Štípková, 6. Lukáš Umáčený, 7. Jakub Vokráčko, 9. Matouš Vítek, 10. Ondřej Krouský, 15. Lukáš Umáčený, 18. David Karan, 21. Tomáš Werner, 22. Denis Josef Horák; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Miklas ? - Josef Lochman ?; po třetinách: 1:5, 1:4;
26:00
22:36
Vyloučen hráč #27 David Klička družstva Florbal Jesenice na 2 minuty za sekání.
21:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #93 Zuzana Štípková (2:9).
20:48
Vyloučen hráč #24 David Hyský družstva Florbal Jesenice na 2 minuty za hrubost.
20:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #5 Tomáš Werner, asistoval #97 Simon Menke (2:8).
19:13
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #19 Jakub Šišpela bez asistence (2:7).
18:14
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nesportovní chování.
18:14
Vyloučen hráč #14 Michael Kaštovský družstva Florbal Jesenice na 2 minuty za nesportovní chování.
17:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 David Karan, asistoval #91 Marek Rösler (1:7).
14:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Lukáš Umáčený, asistoval #93 Zuzana Štípková (1:6).
13:00
13:00
09:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #56 Ondřej Krouský, asistoval #93 Zuzana Štípková (1:5).
08:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek bez asistence (1:4).
07:45
06:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #25 Jakub Vokráčko bez asistence (0:3).
05:23
01:43
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
00:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #93 Zuzana Štípková, asistoval #56 Ondřej Krouský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Jiří Stránský, Lukáš Umáčený, Denis Josef Horák, Ondřej Krouský, Zuzana Štípková