1:0
1:3
- : -

Kanonýři Kladno bílí - Předvýběr.CZ Florbal MB White 2:3
8. František Skalický, 21. Martin Pešta - 16. Denis Josef Horák, 17. David Karan, 22. Jáchym Ondráček; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Adamec ? - Josef Lochman ?; po třetinách: 1:0, 1:3;
26:00
21:53
Timeout Kanonýři Kladno bílí
21:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #87 Štěpán Michalec (2:3).
20:17
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #74 Martin Pešta, asistoval #39 František Skalický (2:2).
16:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 David Karan, asistoval #91 Marek Rösler (1:2).
15:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #22 Jiří Stránský (1:1).
14:40
Vyloučen hráč #73 Nikita Vlasyuk družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
07:15
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #39 František Skalický, asistoval #88 Štěpán Otakar Starý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Jiří Stránský, Lukáš Umáčený, Zuzana Štípková, Denis Josef Horák, Ondřej Krouský