6:0
3:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - SK Alien Nation Černošice 9:1
2. David Karan, 3. Matyáš Dvořák, 4. Marek Dlask, 7. Denis Josef Horák, 8. Jáchym Ondráček, 10. Denis Josef Horák, 18. Lukáš Umáčený, 21. Simon Menke, 23. Marek Dlask - 20. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Matěj Preuss ?; po třetinách: 6:0, 3:1;
26:00
22:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #91 Marek Rösler (9:1).
20:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #2 Matyáš Dvořák (8:1).
19:07
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #8 Lukáš Vojtěch bez asistence (7:1).
17:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Lukáš Umáčený, asistoval #56 Ondřej Krouský (7:0).
16:30
Vyloučen hráč #18 Michal Bláha družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost.
13:46
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
09:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák bez asistence (6:0).
07:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #21 Marek Dlask (5:0).
06:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #56 Ondřej Krouský (4:0).
03:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask bez asistence (3:0).
02:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #2 Matyáš Dvořák, asistoval #97 Simon Menke (2:0).
01:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 David Karan, asistoval #88 Jáchym Ondráček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation Černošice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jiří Stránský, Lukáš Umáčený, Denis Josef Horák, Ondřej Krouský, Zuzana Štípková