1:5
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha PM - Prague Tigers B 5:6
10. Lukáš Seidl, 14. Lukáš Seidl, 15. Jakub Černý, 19. Jakub Černý, 19. Adam Hykel - 7. Lukáš Hybner, 8. Václav Šulc, 8. David Hiblbauer, 11. Vojtěch Pavelec, 12. Filip Chmátal, 14. Tomáš Filipský; rozhodčí: Jakub Kýr - Václav Hojný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Švehlík ? - Antonín Machovec ?; po třetinách: 1:5, 4:1;
23:18
Timeout ACEMA Sparta Praha PM
18:42
Timeout Prague Tigers B
18:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #11 Adam Hykel, asistoval #65 David Švehlík (5:6).
18:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #18 Jakub Černý bez asistence (4:6).
15:22
Vyloučen hráč #11 Adam Hykel družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za sekání.
14:44
13:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #35 Lukáš Seidl, asistoval #18 Jakub Černý (2:6).
13:09
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #57 Tomáš Filipský bez asistence (1:6).
12:00
12:00
11:27
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #2 Filip Chmátal bez asistence (1:5).
10:49
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #64 Vojtěch Pavelec, asistoval #22 Kryštof Průša (1:4).
09:33
07:41
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #29 David Hiblbauer bez asistence (0:3).
07:32
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #56 Václav Šulc, asistoval #2 Filip Chmátal (0:2).
06:57
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #44 Lukáš Hybner, asistoval #57 Tomáš Filipský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kýr a Václav Hojný.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B: brankář: Antonín Machovec; hráči v poli: Kryštof Průša, Vojtěch Pavelec, Václav Šulc, David Hiblbauer, Tomáš Filipský