2:0
- : -
FbC Plzeň

Florbal Ústí - FbC Plzeň 8:1
13. Martin Horn, 15. Martin Horn, 23. Ondřej Hubka, 23. Martin Horn, 24. Štěpán Malý, 29. Martin Horn, 41. Štěpán Malý, 43. Tomislav Matějka - 27. Matěj Sobek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Matěj Dobosz ? - Filip Beran ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:0;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Po vlažnějším a nervózním začátku utkání jsme předvedli velmi slušný výkon. Od 10. minuty první třetiny jsme kontrolovali hru a soupeře k příliš šancí nepustili. Nicméně jsme teprve v poločase a je potřeba výkon do druhého zápasu ještě zlepšit a přidat. Děkuji skvělým divákům.
Komentář hostů Hrdlička Matouš (Trenér):
Do začátku zápasu jsme vstoupili velmi dobře a první třetinu jsme drželi se soupeřem krok, v druhé části už byl soupeř lepší. I přes naše zlepšené výkony ve třetí třetině jsme se zapasem nedokázali už moc udělat. Když chcete porazit takového soupeře jako je Ústí, musíte se vyvarovat všech chyb a naskytnuté šance proměnit. Nás se nepovedlo ani jedno a to nakonec rozhodlo. Samozřejmě některé týmy dokáží lépe organizovat a přeogranizovávat soutěže ČF ve svuůj prospěch, stejně jako minulé vyřazovací kolo si myslím, že pokud tým nemá dostatek hráčů na nejvyšší dorosteneckou soutěž, tak ji prostě přihlašovat nemá. To je další věc, soutěž samotná. Bohužel tento systém postrádá logiku a o soutěži se v tomto systému nedá mluvit. Lze mluvit o nějaké pionýrské přípravě našich dětí v republice, rozhodně ne o šťastném způsobu vedení ligy na nejvyšší celostátní úrovni. Soutěž, která čítá pomalu 60 týmů. I v zapase play off, kde se sčítají góly je pak težké nastupovat do zápasu s vědomím, že prohráváte o 7 golů. Přesto že se hraje na hale spíše pro elévy (jsem rád že se za první zápas nikdo nezranil ani nám, ani týmu z Ústí), tak atmosféra byla super díky přítomným divákům a na pořadatelském stolku jsou taky fajn :-)
42:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #73 Ondřej Hubka (8:1).
42:50
Hubka (Prkno) i přes svoje poranění dobře přihrál Matějkovi (Tomínovi) a ten trefil z první
41:42
Černý nahrál míč před branku Huberovi, střela se odrazila od golmana a Malý zkusil dorazit. Míč skončil v rukou Berana
40:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #15 Theodor Huber (7:1).
39:30
Ústí oslabení zvládlo a dostali se i do útoku
37:30
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.