0:5
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal Ústí 3:11
6. Vítek Vyčíchlo, 8. Jan Šik, 25. Filip Brejcha - 3. Tomislav Matějka, 3. Martin Horn, 6. Štěpán Malý, 20. David Karpíšek, 23. Tomislav Matějka, 24. Jan Vondruška, 33. Tadeáš Weber, 35. Martin Horn, 36. Tadeáš Weber, 43. Theodor Huber, 45. Theodor Huber; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Smazal ? - Lukáš Landa ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:5;
Komentář domácích Hrdlička Matouš (Trenér):
Ústí je těžký soupeř pro druhé kolo, opět bychom byli u systému soutěže, věřím, že v normální soutěži, kde by byly nastavené rovné podmínky pro všechny, tak bychom se umístili tak, abychom takového soupeře nepotkali hned v druhém kole. Ústí bylo lepší a zalsouženě vyhrálo, přeji jim, aby se jím nadále dařilo. Opět sem rád, že nedošlo k žádnému zranění - prosím pány konšele, aby se zamysleli nad tím co schvalí k soutěžím a co ne. Někdy jde o zdraví....
Komentář hostů Stummer David (Trenér):
Bylo jasné, že nás nebude čekt nic jednoduchého, což se potvrdilo. Půlku zápasu se nám nechtělo hrát a čekali jsme, že se soupeř porazí sám. Byla potřeba si to po druhé třetině říct a dle toho vypadala třetí třetina. Těšíme se na osmifinále a díky soupeři, divákům a pořadatelům.
45:00
Střely ve 3. části: 3:7
45:00
44:57
Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:57
Ústí na poslední vteřiny v přesile
44:45
Standartka Ústí končí v rukou golmana
44:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #66 Štěpán Malý (3:11).
44:25
Huber předvádí v posledních minutách opravdu výkon
42:38
40:32
Ústí krouží s míčkem kolem plzeňské brány, ale nestřílejí
39:43
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:38
Intenzivní ústecký útok se nezdařil
35:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #95 Martin Horn (3:9).
35:15
Hornova tyčka se odrazila k Weberovi a dorazil míč do branky
34:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #33 Jan Vondruška (3:8).
26:23
Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
26:11
Neuznaný gól pro Plzeň
25:02
Neuznaný gól pro Ústí
24:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #25 Filip Brejcha bez asistence (3:6).
24:19
Brejcha ze standartky před brankou přemohl zeď ústeckých a přesnou střelou za brankouvou čáru
23:52
Ústí oslabení zvládlo skvěle, 2 góly a převaha na balonku
23:29
Timeout FbC Plzeň
23:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #95 Martin Horn (2:6).
22:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka bez asistence (2:5).
22:23
Golman Landa-stal se z něj MMA zápasník a měl strkanici
22:11
Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
19:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 David Karpíšek, asistoval #33 Jan Vondruška (2:4).
15:37
Byli jsme svědky vytírání hrací plochy hlavní pořadatelkou a některými hráči Ústí, Matějka se opravdu snažil.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
13:47
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
13:30
Týmy se střídají na míčku, nedostávají se do zakončení
10:22
3 ústečtí šli sami na bránu a neproměnili, Vondruškovi se nepovedla dorážka a míč končí ve spárech Smazala
09:00
Plzeň dlouho na balonku
07:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (2:3).
07:19
Plzeňští jsou v útoku aktivnější než v prvním zápase
05:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #2 Vilém Vrzala (1:3).
05:41
Malý jasně odpovídá a navyšuje skóre prudkou střelou
05:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #58 Matěj Sobek (1:2).