2:4
2:2
1:0

Wizards SO Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:6p
12. Sebastian Maxa, 14. Tomáš Branžovský, 28. Martin Brhlík, 29. Jiří Kohoutek, 48. Jiří Kohoutek, 56. Petr Krob, 68. Martin Rossi - 28. Jaroslav Rybka, 28. Jaroslav Rybka, 35. Viktor Hocelík, 36. Ondřej Kopta, 59. Martin Strejček, 59. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 20 - Matěj Chabr 21; po třetinách: 2:0, 2:4, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Nepřipouštěli jsme si, že série skončí. Třikrát jsme ztratili dvoubrankové vedení, nesložili jsme se. V prodloužení jsme si zasloužili zvítězit. Nyní se připravíme na další zápas a sérii dovedeme do sedmého utkání v Praze. Děkujueme divákům za podporu.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Vyhrát čtyřikrát za sebou by byla fantazie, ale nestalo se. Soupeř hrál na limitu pravidel a byl v proddloužení šťastnější v zakončení. Těšíme se na domácí utkání, kde sérii ukončíme.
70:00
Střely v prodloužení: 3:4
67:44
67:44
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #12 Martin Rossi, asistoval #13 Petr Krob (7:6).
67:44
Rossi přesnou dorážkou ukončuje utkání a snižuje stav série na 2:3.
67:00
Omlouvám se za případné stylistické nedostatky, jelikož toto prodloužení je učebnicovým příkladem infarktového utkání.
66:08
Vávra opět zlikvidoval střelu Litvínova.
65:00
Jsme v půlce prodloužení, které je neuvěřitelně napínavé a nabízí jednu brankovou šanci za druhou.
63:29
Vávra drží šance svého týmu na udržení se v Národní lize.
62:30
Král nevyužil Krobovu nabídku k ukončení zápasu.
61:43
Brhlíkova střela byla tečována nohou bránícího hráče. Do branky se ale míček nedostal.
60:34
Krob nebezpečně pálil backhandem.
60:01
Začíná desetiminutové prodloužení hrané v pěti hráčích na každé straně.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:53
Maxa měl možnost skórovat a vyhrát tím zápas. Bohužel trefil jen blokujícího hráče.
58:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #9 Jakub Zalubil (6:6).
58:56
Rybka kompletuje hattrick a vyrovnává zápas.
58:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #14 Jakub Vitvar (6:5).
58:23
Strejček dorážkou z malého brankoviště snižuje na rozdíl jediné branky.
57:25
Branžovského pokus na prázdnou branku skončil jen kousek mimo.
56:44
Litvínov zkouší hru v šesti hráčích.
56:30
Vávra trefil svým výhozem záda soupeře, takže se Litvínov udržel na útočné polovině.
56:12
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
55:05
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (6:4).
55:05
Krob bez zaváhání dorazil střelu K. Smutného a posílá Pražany do vedení o dvě branky.
55:00
Zbývá posledních pět minut základní hrací doby. Hra je velmi divoká a plná ostrých zákroků.
53:24
Střela Tichého ze vzduchu jen těsně minula Vávrovu svatyni.
52:55
Sedliský byl ve výběhu faulován. Wizards budou rozehrávat volný úder.
52:12
Kohoutek měl možnost zkompletovat hattrick, avšak jeho zakončení nemělo zdárný konec.
50:39
Kroňdák fantasticky oběhl všechny litvínovské obránce, ale jeho střelecký pokus byl sražen do autu.
49:08
Bouda se dokázal v předbrankovém prostoru uvolnit a dostal se tak do brankové situace. Gól z toho ale neplynul.
48:45
Kohoutek výborně zastavil nához Litvínova.
47:52
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
47:52
Kopta může být rád, že ho rozhodčí ocenili pouze dvouminutovým trestem za jeho tvrdý zákrok na Kroba.
47:02
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #13 Petr Krob (5:4).
47:02
Kohoutek opět využívá přesilovku a posílá opět domácí do vedení.
46:47
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:47
Marek zbytečně narazil protihráče na mantinel a jde si na dvě minuty odpočinout.
45:52
Kopta málem překvapil Vávru pomalou střelou z rohu. Nakonec však Vávra dokázal zkrotit balónek.
45:35
R. Smutný byl před brankovou tvrdě sražen k zemi. Rozhodčí po poradě nařizují volný úder pro Wizards.
45:16
Branžovský vybojoval balónek v tvrdém souboji na mantinelu.
44:50
Kohoutek nedokázal přejít přes tři obránce.
43:21
Křivonoska si i napříč velkému věkovému rozdílu poradil s útočníkem Litvínova.
41:57
Maxa se z rohu probojoval až před Chabra, ale akce neskončila podle jeho představ.
41:06
Branžovský vyslal vysoký balón na branku. Jeho střela však minula branku.
40:20
Svojše likviduje šanci Tichého.
40:00
40:00
Vstupujeme do poslední dvacetiminutovky utkání. Který tým urve utkání na svou stranu?
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:33
Wizards ubránili nebezpečnou standardní situaci z hrany velkého brankoviště.
37:33
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:33
Krob opět na trestné. Úspěšnost litvínovských přesilovek je zatím poměrně vysoká.
36:46
Křivonoska zkoušel po Boudově přihrávce překvapit Chabra střelou z půlky.
35:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:4).
35:31
Využili...
34:35
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:35
Krob se opět vrací na své, ještě teplé, místo na trestné lavici. Využijí opět hosté přesilovku?
34:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #18 Josef Jupa (4:3).
34:00
Nad Křivonoskou visí damoklův meč. Opět fauloval soupeře a měl by si tak dávat pozor, aby neoslabil domácí.
32:57
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
32:57
Krob si počínal na mantinelu příliš hrubě. Rozhodčí ho ocenili dvouminutovým trestem.
32:19
Trio Sedliský - R. Smutný - Král chvíli motalo obránce Litvínova, ale nakonec balónek ztratilo.
31:08
Domácí hráči upalovali ve třech proti jedinému obránci Litvínova. Maxa ale zakončoval pouze do těla Chabra.
30:00
Dnešnímu utkání přihlíží 27 diváků. Děkujeme!
28:52
28:52
Wizards se vracejí po Kohoutkově využití přesilovky do dvoubrankového vedení.
28:21
Vyloučen hráč #14 Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:37
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:2).
27:37
Netrvalo dlouho a Wizards opět vedou.
27:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #99 Pavel Zeman (2:2).
27:13
Pouze sedm sekund stačilo Rybkovi k vyrovnání utkání.
27:06
26:16
Křivonoska zesekal hráče před vlastní brankou. Naštěstí pro něj sudí přimhouřili oko a nepískají nájezd.
25:22
Hra je přerušena, protože došlo ke zranění hráče hostů. Faul ale nebyl odpískán, tak Wizards alespoň sportovně vrací míček Litvínovu.
25:09
Rybkovu střelu zblokoval Branžovský.
24:37
Krob zastavil čistým zákrokem samostatný průnik hostů.
24:13
K. Smutný nepřihrál z otočky na Rossiho přesně. Míč mají tak litvínovští hráči.
24:00
Akce Litvínova přerušena faulem.
22:53
Sedliský udržel pod tlakem balónek a domácí tak zůstavají v držení míče.
22:00
Wizards úspěšně odbránili přesilovku, ve které si Litvínov nedokázal vytvořit žádnou větší šanci.
20:01
Wizards vyhráli buly, ale už se musí bránit, jelikož hrají v oslabení.
20:00
Vyloučen hráč #39 Sebastian Maxa družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
19:59
Maxa v posledních chvílích první třetiny zahrál míček příliš vysoko a příští třetinu bude muset začít na trestné lavici.
18:46
Brhlík ztratil balón, ale Kroňdák útok zastavil a sám se pustil do protiútoku, ve kterém byl možná i faulován, ale rozhodčí nechávají hru plynout.
17:37
Litvínovu byla nabídnuta standardní situace ze zajímavého místa. Gól z toho však neplynul.
17:13
Tichý se nezmohl na nic lepšího, než na pomalou střelu backhandem do nohy Vávry.
15:56
Litvínov přečkal oslabení a je zpátky v plné síle.
15:25
Kohoutek trefil střelou z půlky tyč.
13:56
Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
13:56
Pokorný nedokázal zastavit soupeře čistým způsobem a rozhodčí ho posílají na trestnou lavici.
13:18
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (2:0).
13:18
Křivonoska výborně zastavil akci Litvínova a založil tak protiútok, který Branžovský využil a Wizards se ujímají dvoubrankového vedení.
12:39
Smutný střílel bezúspěšně ze strany hřiště.
11:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #20 Jiří Kohoutek (1:0).
11:03
Maxa usměrnil střelu Kohoutka do sítě Litvínova a otevírá tak skóre utkání.
10:27
Kohoutek fantasticky přihrával Branžovskému, který ale opět odmítl možnost vstřelení branky.
09:43
Bouda zblokoval střelu Litvínova a vyslal tím K. Smutného do šance, která ale skončila pouze střelou do pupku Chabra.
07:58
Branžovský vybojoval míček v rohu hřiště, ale pak nezvolil správné řešení a vrací tak míček Litvínovu.
07:12
Brhlík zastavil akci Litvínova nedovoleným způsobem.
06:20
Křivonoska posílal vysoký balón na R. Smutného. Ten o pár centimetrů netrefil backhandem branku hostů.
05:38
Maxa teď nabídnul Branžovskému možnost k otevření skóre utkání. Branžovský ale trefil pouze bránícího hráče.
05:14
Hra je zatím z obou stran spíše opatrná.
03:58
Zalubil nahazoval míček před branku domácích, ale obrana Wizards si se skákavým míčkem poradila.
02:52
Sedliský zkusil rychle rozehrát, ale rozhodčí ho přerušují, neboť si míček postavil daleko od místa přestupku.
02:17
Bouda pálil z půlky pouze po zemi a střela tak neohrozila litvínovskou branku.
01:51
Rossi ztratil míček, ale naštěstí pro Wizards byl faulován a jeho spoluhráci tak zůstanou na balónku.
01:14
Smutný vybojoval míček a následně byl faulován. Wizards dostávají příležitost k vsítění branky ze standardní situace.
00:41
Zalubil obehrál Kroňdáka, ale nezakončil přesně.
00:23
Krob ztratil míček na půli hřiště.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Jan Pokorný, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Jakub Vitvar, Zdeněk Fanta
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Daniel Kronďák, David Bouda, Martin Rossi, Karel Smutný, Petr Krob
00:00
Dobrý večer, Vážení diváci, vítám Vás u online přenosu pátého kola play-down Národní ligy. Sérii vede Litvínov 3:1, takže Wizards dnes musí vyhrát, jinak si vyslouží jednosměrnou jízdenku do Divize.