8:2
- : -
Sokol Rudná

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Sokol Rudná 14:3
8. Lukáš Porazil, 12. Jan Žák, 17. Jan Žák, 26. Filip Blažek, 34. Jakub Mikolášek, 36. Patrik Med, 45. Jakub Mikolášek, 46. Pavel Šimeček, 50. Pavel Šimeček, 51. Filip Konrady, 53. Tomáš Katolický, 58. Lukáš Porazil, 58. Jiří Čížek, 60. Ondřej Kuhajda - 34. Marek Hluchý, 44. Lukáš Bárta, 60. Matěj Lubenský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + Hynek Mošna OS:4 + Jan Karásek 5 + Martin Tuček OS; využití: 2:1; diváků: 200; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Jan Křemen 25; po třetinách: 3:0, 3:1, 8:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Vedeme 1:0, což pro zítřek nic neznamená. Je třeba zmínit fantastickou diváckou kulisu, choreo a hezké fandění od obou táborů. Děkujeme za to. Díky za zápas a těšíme se na zítra!
Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí):
Výsledek mluví za vše. Soupeř na nás vlétl jako uragán a kromě úvodních 5 minut utkání jsme se vůbec nechytli. Naopak každou inkasovanou brankou jsme se více a více propadali do propasti. Utkání mělo nějaké sporné výroky, které však nemůžou za naši dnešní drtivou porážku. Slavia Plzeň nám dala dokonalý předkrm jejich útočné síly. Co dále dnes bylo úžasné, tak to divácká kulisa, kdy diváci dokázali podporovat a fandit po celou dobu utkání včetně naší početné podpory, za což jim patří veliké díky!!! Ostatní nechám bez komentáře. Každopádně my se zítra vrátíme. Zítra je nový den a nové utkání a my se rozhodně nedáme zadarmo. Přeji všem krásný zbytek večera a zítra po 12h nashledanou.
60:00
Střely ve 3. části: 16:7
60:00
59:39
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
59:39
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
59:39
Vyloučen hráč #6 František Novosad družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
59:39
Vyloučen trenér Martin Tuček družstva Sokol Rudná - osobní trest.
59:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #87 Matěj Lubenský, asistoval #81 Štěpán Hanzl (14:3).
59:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #70 Lukáš Porazil (14:2).
58:44
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
57:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #9 Pavel Šimeček (13:2).
57:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #99 Jan Huleš (12:2).
57:03
V oslabení zvyšuje Porazil na 12:2
55:24
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:24
Po sekání Štědrého uvidíme další přesilovku Rudné
52:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (11:2).
52:37
Katolický přesprintoval hostující obranu a přesnou střelou nad rameno Křemena zvyšuje na 11:2
50:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (10:2).
50:25
Hosté to zkusili po oddechovém čase bez brankáře, ale domácí to rychle potrestali a zvyšují na 10:2
49:54
Timeout Sokol Rudná
49:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (9:2).
45:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (8:2).
45:39
Další nechytatelná rána od Šimečka a je to 8:2
44:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (7:2).
44:50
Mošna našel Mikoláška, který do odkryté branky zvyšuje na 7:2
43:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #30 Lukáš Kepka (6:2).
43:05
Ale úvod se SLávistům vůbec nepovedl. Domácí obraně utekl Bárta a překonal Doláka
42:51
Uvidíme dlouhou přesilovku domácích
42:31
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 5 minut za hrubost.
35:43
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky.
35:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (6:1).
35:22
Po nepřehledné situaci před brankou se balonek dostal ke zcela volnému Medovi na brankovišti, který zblízka bez problémů překonal Křemena
34:51
Šimeček trefuje pouze obránce před sebou
33:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (5:1).
33:56
Blesková odpověď domácích. Konrady nahrál Mikoláškovi, který odrazem o tyčku zvyšuje na 5:1
33:47
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #45 Adam Pivoňka (4:1).
33:47
Teď už ale přesilovku využívá Hluchý a snižuje na 4:1
33:44
Střelu Rudné blokuje Sloup
33:32
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
29:58
Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:58
První přesilovku si zahrají i hosté po faulu Šimečka
29:32
Štědrému v dobré šanci sjel balonek z hokejky
29:18
Další volný úder Rudné z velkého brankoviště. Janoušek rozehrál na Bártu, jeho střelu ale zastavila zeď domácích
28:18
Mošnova střela zablokována, o několik vteřin později střílel po hezkém krosu Mikolášek, ale jenom do boční síťky
26:09
Šimečkova střela přes obránce postrádala razanci, a tak ji Křemen bez problémů chytá
25:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek z trestného střílení (4:0).
17:51
Volný úder z velkého brankoviště hostů. Domácí zeď byla mírně děravá, a tak se střela přes ni dostala. Ale Dan Dolák ji i s trochou štěstí zlikvidoval
16:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:0).
16:07
Šimeček našel Žáka, který přesnou střelou vymetl všechny pavučinky v pravém horním rohu hostující branky. Je to už 3:0
15:37
Hosté vyvezli balómek do rohu hřiště, kde ho dokázali chvíli udržet a ušetřit tak cenné vteřinky
14:52
Střelu Blažka sráží Bárta nad branku
14:42
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
14:42
Uvidíme další přesilovku domácích
14:11
Další krásná kombinace první domácí pětky. Štědrý předložil balonek před skoro prázdnou branku Blažkovi, tomu se ji ale nepodařilo trefit
13:20
Další střela hostů nad
11:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (2:0).
11:35
Krásná rychlá kombinace tria Sloup, Štědrý a Žák a slávisté se dostávají do vedení 2:0