3:1
3:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 7:1
6. Lukáš Kafka, 33. Matěj Jambor, 36. Antonín Votava, 40. Antonín Votava, 44. Marek Matoušek, 50. Marek Matoušek, 60. David Horký - 38. Jakub Seibert; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Karel Hodík 16 - Ondřej Tomšík 20; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:0;
Komentář domácích Lupoměch Ondřej (Trenér):
1:0 v sérii, zítra pokračujeme. Děkujeme rozhodčím, soupeři a především skvělým fanouškům (rodičům).
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes jsme soupeři udělali herně celkem jednoduchý utkání k tomu jsme byli neproduktivní. Takový výkon stačit nebude, zítra budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #68 Martin Škorpa (7:1).
58:49
Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
56:37
Velmi povedené oslabení domácích.
55:19
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
54:35
Vyloučen hráč #65 Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
53:22
Únik hostů,zastavil Adam Sláma.
51:27
Velká šance Dufka,ale bohužel netrefil bránu.
49:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek bez asistence (6:1).
48:09
Dobrá střela hostů,ale Hodík zase vychytal.
44:31
Hosté měli velkou šanci,ale Hodík krásně vychytal.
43:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #85 Jakub Dufek (5:1).
43:36
Vyloučen hráč #17 Tomáš Červinka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
42:25
Bergman sám na brankáře,ale Hodík chytá.
41:45
Dobrá střela domácích, ale brankář chytá.
39:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #85 Jakub Dufek (4:1).
38:08
Gol hostů tým povzbudil a daleko častěji přechází do útoku.
37:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (3:1).
36:39
Vyloučen hráč #4 Matěj Jambor družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:20
35:20
Skrytá střela od půlky Ondry Votavi přeskočila brankářovo koleno a je z toho třetí branka domácích.
34:50
Prudká střela na Hodíka, ale Hodík připraven.
32:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (2:0).
30:58
Chodov v plném počtu.
28:28
Vyloučen hráč #65 Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
27:15
Domácí ve velké šanci, ale brankář chytá.
25:30
Tři na jednoho, ale Hodík chytá.
23:50
První lajna domácích si opět vypracovala krásnou akci, ale Josefovič nezakončil.
17:17
Hosté ze stardantní situace pouze vysoko nad Hodíka.
15:45
Kavka hezkou přihrávkou přes celé hřiště našel Matouška,ale opět brankář chytá.
13:44
Tonda Votava v samostatném úniku,ale pouze do brankáře.
09:30
První lajna domácích zamyká soupeře na jeho půlce, ale hosté dobře brání.
05:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (1:0).
03:49
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
03:31
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení pro Chodv.
02:40
První střelu zápasu vyslal domácí Jambor
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Jakub Šourek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Pospíchal, Tomáš Josefovič, Antonín Votava, Jakub Dufek, David Horký