4:2
- : -
Sokol Rudná

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Sokol Rudná 9:3
3. Jan Žák, 3. Filip Konrady, 5. Adam Stejskal, 19. Hynek Mošna, 26. Pavel Šimeček, 43. Pavel Šimeček, 48. Hynek Mošna, 49. Pavel Šimeček, 50. Pavel Šimeček - 13. František Novosad, 41. Adam Pivoňka, 57. Adam Pivoňka; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Hugo Kalina 20; po třetinách: 4:1, 1:0, 4:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Celkem pohledný zápas dneska. Fantastická kulisa, jsme rádi, že fanoušci dali přednost fandění a florbalu před nedělní kachnou se zelím. Doufáme, že hráč soupeře bude brzy v pořádku a příští víkend si zahraje. Děkujeme za zápas!
Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí):
Druhé utkání již bylo o něco málo lepší než-li to včerejší. Bohužel se nám nepodařilo udržet minimálně nerozhodný stav po delší časový úsek utkání. Rychle prohrávat 0:3 proti takovému týmu nebylo rozhodně v plánu. Avšak se nám podařilo zmobilizovat síly a hru více vyrovnat. Především pak více eliminovat nebezpečné útoky domácích. V úvodu závěrečné třetiny se nám podařilo rychle snížit na rozdíl 3 branek. To nám přidalo vítr do plachet. Plzeň si však zkušeně nenechala zkomplikovat utkání, naopak po jejich dalších pěkných rychlých akcí na jeden dotek navyšoval své vedení až do závěrečné podoby. Dnešní utkání bylo doprovázeno opět bezvadnou podporou všech přítomných diváků z obou táborů, za což jim opět za celý tým děkuji!!! Zároveň jménem celého týmu zdravím našeho Honzu Karáska. Doufáme, že budeš v pořádku. To je to nejdůležitější. Pořadatelům děkuji za skvěle odvedený víkend a soupeři gratuluji k vítězství. Doma uděláme vše proto, abychom tuhle série ještě jednou vrátili do této skvělé kulisy. Děkuji a přeji krásný zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
58:21
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:25
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #6 František Novosad (9:3).
54:55
Katolického střela, za Kalinou to zvoní.
52:59
Po delší pauze kvůli zranění Karáska se dostáváme zpět do hry... Přejeme hlavně brzké uzdravení!
49:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (9:2).
48:58
Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou.
48:40
Z Mošnových úst jsme právě slyšeli slovíčko, které se pro správné uši nehodí...
48:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #18 Jan Žák (8:2).
47:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (7:2).
47:22
Mošna umisťuje svou střelu zápěstím pěkně do horního růžku.
45:53
Vidíme vskutku zajímavou hru 4 na 3, doprovázenou pořádným halekáním.
44:19
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení.
44:19
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
43:58
Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
42:01
42:01
A zas tu máme tu standartku. Žák elegantním výskokem zaclonil brankáři a navýšení o 4 branky je na světě.
40:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #14 Marek Cihelka (5:2).
38:11
Mošna předvádí svůj um a po čistém sebrání míčku nám ukazuje ještě otočku a neskutečný sprint.
34:19
Blažek takzvaně přechytračil soupeře a krásnou nahrávkou na Štědrého mu udělal místo ke střele. Ten bohužel trefuje pouze síť za hřištěm.
31:28
Míček právě tak podivně dohopsal až k Dolákovi, který se ho snažil polapit jako horký brambor. Naštěstí úspěšně.
30:20
I Kalina si připisuje svůj další zákrok.
28:30
Střelu, kterou vyslal Váně, Dolák s klidem chytá do rukou.
26:12
Zmatek před Dolákovo brankou nekončí gólem, což potěšilo všechny domácí fanoušky a určitě i Danovo tep.
25:34
Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
25:34
Tady ty vyloučení teda lítají! Všechna ale oprávněně.
25:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (5:1).
25:05
Šimeček očividně seřízeno má, poněvadž trefuje šibenici.
24:48
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
24:00
Chtělo by to si trošičku seřídit mířidla, domácí sice hodně střílí, ale dost často mimo...
23:00
Stejskalova střela mimo.
21:11
Prudkou střelu Katolického od mantinelu vyráží Kalina maskou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
18:43
18:04
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
17:57
Dolák znovu zachraňuje!
17:28
Dolák vyráží střelu ze středu.
16:50
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:50
Stejskalův nához před gólmana, Konrady tečoval jen Kalinovi do nohou.
14:15
Šantorova prudká střela těsně nad bránu.
13:13
A Sloup znovu zachráncem situace...
12:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #31 Jan Karásek (3:1).
12:00
Jak už jsem psala níže, po tak ostré kanonádě se nelze divit, že padl gól!
10:49
Sloup právě zachránil situaci 2 na 1. Hosté nic nedají zadarmo a pálí vždy, kdy můžou.
08:40
Šimečkova střela z výběhu do tyčky.
04:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:0).
04:36
Domácí ukazují, že standartky mají nacvičené, Stejskal nedal gólmanovi šanci a nekompromisně zakončuje.
04:17
Karáskova střela z vytočení mimo.
02:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:0).
02:59
Nádherná souhra Konrady - Mikolášek přínáší šibenici v brance hostů!
02:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (1:0).
02:00
Porazil ze skvělé pozice pouze do bloku.
00:35
Vidíme první střelu, od Šantory, která ale končí mimo hřiště.
00:01
V úvodním buly úspěšnější domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Šantora, Michal Honek, Marek Hluchý, Martin Špaček, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup