0:4
0:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:8
11. Jakub Šourek - 21. David Horký, 22. Marek Matoušek, 28. Marek Matoušek, 40. Jonáš Kulhavý, 48. Lukáš Kafka, 50. Jakub Dufek, 53. Antonín Votava, 54. Viktor Chaloupka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2 + Jakub Seibert OS:3; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 22 - Karel Hodík 20; po třetinách: 1:0, 0:4, 0:4;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Věděli jsme, že nás čeká série se soupeřem, který má několik rozdílových hráčů a ty svou kvalitu potvrdli. Věřili jsme, že můžeme uspět, ale museli bychom být maximálně produktivní, což se ani v jednom utkání nestalo. Dnes rozhodla 2. třetina, dostali jsme rychlé branky, když jsme začali mít tlak, neproměnili jsme své šance a naopak soupeř trestal. I přes prohru chci kluky za tento zápas pochválit, snažili se dodržovat herní plán a vysoké nasazení nám vydrželo do konce zápasu, pro mladé kluky je to obrovská zkušenost do příští sezóny. Děkujeme fanouškům za podporu po celou dobu sezóny.
Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér):
Poctivý, vyspělý a sebevědomý výkon v celé sérii. Jsem rád, že jsme dokázali ukázat technickou, fyzickou i mentální kvalitu, kterou máme.  Velká pochvala pro celý TÝM. Jedeme dál a těšíme se na příštího soupeře! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům, kteří nám i v Boleslavi udělali domácí atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:46
Boleslav se nevzdává a tlačí na Chodov.
55:12
Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
54:00
Volovik blokuje střelu Horkýho.
53:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka bez asistence (1:8).
53:22
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
53:22
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB - osobní trest.
53:00
Boleslav opět v 6.
52:23
Boleslav zvolila hru s brankářem.
52:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (1:7).
50:48
Šourkova rána v rukou brankáře.
49:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (1:6).
48:20
Boleslav hraje v 6.
47:47
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
47:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (1:5).
47:47
Domácí si berou svůj oddechový čas.
46:13
Obrana domácích pochybyla a umožnila chodovským další akci na bránu.
45:00
Chodov tlačí na Boleslav.
44:33
Kafka střílí nad branku.
43:32
Bergman přepadává přes mantinel na trenéra Chodova.
39:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #95 Viktor Chaloupka (1:4).
39:18
Hanušův neskutečný zákrok proti střele Kafky.
37:31
Pužmanova střela blokovaná chodovskou obranou.
37:06
Krásná akce domácích neúspěšná.
35:56
Kolářova prudká střela končí mimo branku.
35:12
Zmatlík v akci, míček končí v rukou brankáře.
34:28
Kostroun sám před svou brankou v nátlaku hostí.
29:36
Pužman odráží míček nohou a kazí akci hostí.
27:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #53 Matyáš Borek (1:3).
23:33
Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
22:50
Chodov tlačí na Boleslav důraznou hrou.
22:03
Hanuš chytá další akci hostí.
21:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #68 Martin Škorpa (1:2).
20:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #85 Jakub Dufek (1:1).
18:02
Prudká střela Červinky blokována stehnem Škorpy.
17:38
Votava se napřáhl, ale míček mu ujel.
16:48
Akce Chodova končí v boční síťce
11:50
Střelou hostí z půlky se hra dostává do prostoru domácích.
10:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:0).