5:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Panthers Praha 13:8
1. Filip Smutný, 2. Filip Smutný, 10. Filip Smutný, 14. Vojtěch Janeček, 19. Daniel Sedláček, 25. Petr Zeman, 33. Šimon Stránský, 36. Lukáš Macháč, 47. Vojtěch Wiener, 54. Filip Smutný, 55. Vojtěch Wiener, 57. Vojtěch Wiener, 58. Vojtěch Janeček - 1. Lukáš Vejlupek, 8. Lukáš Vejlupek, 9. Tomáš Kačer, 15. Matouš Hrubý, 22. Tomáš Kačer, 35. David Zelinka, 35. Marek Urban, 42. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 32 - Julius Šabler 17, Kristián Ulrych 32; po třetinách: 5:4, 3:3, 5:1;
Komentář domácích Faksa Tomáš (Vedoucí):
Nemůžeme říct že jsme s naší hrou úplně spokojení, Panteři byli nebezpeční vždy na začátku třetin a dostat tam o 1-2 goly více mohlo to být ještě drama. Ve třetí části jsme se nám ale podařilo vstřelit několik rychlých gólů a závěr zvládli na 3 lajny. Přejeme Panťákům dobrou cestu domů a užijte kýžené volno, které už i my vyhlížíme. Bohužel musíme ještě na půl cesty do Chorvatska, přesněji do Zlína. Hezký večer všem.
Komentář hostů Hodek John Adam (Vedoucí):
Dramatický zápas od začátku do konce, tak bych popsal jednou větou toto utkání. Kluci předvedli velkou bojovnost a odhodlání se poprat o zvrat série, bohužel pro nás, soupeř výborně po taktické stránce naši hru negoval a i přes vyrovnané první dvě třetiny, zvládl konec utkání lépe než my. Přeji soupeři šťastnou cestu do "Asie" a my si jedem užívat zasloužené volno.
#LHnč
60:00
Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Vojtěch Wiener , Panthers - Josef Nový
59:05
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
57:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #28 Šimon Stránský (13:8).
56:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (12:8).
55:06
Ulrych si zaběhnul opět do branky.
54:52
Panthers to zkouší v šesti hráčích v poli.
54:29
Timeout Panthers Praha
54:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (11:8).
54:29
Další na pohled pěkná samostatná akce Wienera.
53:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #28 Šimon Stránský (10:8).
53:51
Domácí se prosazují ihned po skončení přesilové hry.
51:50
Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:50
Liberec si poprvé zahraje přesilovou hru.
51:20
Další odložené vyloučení, tentokrát výhoda pro domácí.
50:30
Wiener dokázal pěkně ubránit míček a naservíroval Václavíkovi gólovou šanci, ten vysoko přestřeluje.
49:10
Hosté dokázali ubránit dvě akce za sebou.
48:24
Vejlupek trefuje boční síťku.
47:18
Domácí hrají opět v pěti.
46:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (9:8).
46:05
Wiener se v oslabení prosazuje po individuální parádičce.
45:15
Vyloučen hráč #71 Lukáš Dolejš družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
44:20
Odložené vyloučení, výhoda pro hosty.
42:36
Vyloučen hráč #23 Adam Stýblo družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
42:36
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
42:36
Po kuriózní situaci si oba týmy zahrají ve čtyřech. V jednu chvíli si na hřišti objevilo cca 10 hráčů.
41:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #78 Matěj Ďurina (8:8).
41:46
Začátek druhé třetiny a máme srovnáno.
40:01
Na začátku třetí třetiny na míčku hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 21:16
40:00
39:10
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, ve které opět nebyla nouze o góly.
38:12
Domácí toto oslabení zvládli.
37:04
Na úterní zápas si našlo cestu 70 diváků.
36:12
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
36:12
Třetí přesilová hra a opět si ji zahrají hosté.
35:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #27 Filip Smutný (8:7).
34:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #57 Marek Leiš (7:7).
34:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (7:6).
34:15
Liberec opět hrozí ve vlaszním oslabení.
33:29
Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
33:18
Další odložené vyloučení, opět výhoda pro hosty.
32:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (7:5).
32:50
Stránský se dokázal prosadit v oslabení.
31:45
Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:45
První přesilovou hru si v dnešním zápase zahrají hosté.
31:35
Odložené vyloučení, výhoda pro Panthers.
31:28
Urban neměl daleko ke vstřelení branky.
30:05
Liberec drží svého soupeře na jeho polovině a kombinuje kolem obranné pětice.
26:50
Závar před libereckou bránu, Janeček bránií sovji bránu vlastním tělem.
26:20
Míček sportovně vrácen. hosté zakládají postupný útok.
24:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #29 Tomáš Urban (6:5).
24:58
Zeman to vzal na sebe a posílá Liberec opět do vedení.
23:52
Smolkovu střelu bezpečně zachytil Ulrych.
22:40
Liberecká pětice ukázala divákům akci na jeden dotyk přes celé hřiště, koncovka byla už slabší.
21:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #23 Josef Nový (5:5).
21:52
Kačer trefuje horní část brány.
21:00
Hostující akce 2 na 1 nedokázal Panthers proměnit.
20:01
Na začátek druhé třetiny si míček ukořistili hosté, kteří se okmažitě vrhají do útoku.
19:20
Probíhá poslední minuta bláznové první třetiny.
18:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček bez asistence (5:4).
18:44
Sedláček si krásně pohrál s Šablerem.
18:21
Janečkova střela z poloviny hřiště byla odkloněna mimo bránu.
17:16
Václavík byl s míčkem vyhnán až za vlastní bránu.
14:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #94 Marek Urban (4:4).
14:49
Hrubý tahem dostal míček na Futschikova záda.
13:26
13:26
Janeček pozemní střelou od mantinelu trefuje bližší část brány.
12:25
Liberecká pětice si teď pohrává s Pantherama na jejich polovině.
09:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:3).
09:10
Smutnému stačilo na hattrick pouhých devět minut. Tentokát míček do branky došťouchl.
08:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #12 Martin Brauner (2:3).
08:32
Hosté se poprvé ujímají vedení, Kačer míček dorazil.
07:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (2:2).
07:45
Braunerova střela nemohla mít šanci na úspěch, Futschik měl krásně čistý výhled.
05:47
Krásná kombinace liberecké trojice, na konci byla malá razance Cejnara.
05:13
Vejlupkova střela z výjezdu domácí bránu nijak neohrazila.
01:54
01:54
Smutného střela ze středu se opět ujala.
00:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek bez asistence (1:1).
00:11
00:01
Úvodní bule je za námi, míček na svoji stranu získal Libere, ktreý se ihned vrhá do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Martin Brauner, Tomáš Kačer, Matěj Ďurina, Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Smutný, Vojtěch Wiener, Michal Václavík, Lukáš Macháč, Martin Kašínský
00:00
Dobrý večer, Vítejte u dnešního zápasu, zde máte přiožený odkaz, kde můžete sledovat tento zápas: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/208486-CE-Liga-Junioru-FBC-Liberec-vs-Panthers-Praha.htm