1:0
- : -
Zlín Lions

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Zlín Lions 5:2
18. Vilém Bednařík, 18. David Přibil, 28. František Blažek, 30. Martin Vavřina, 40. Martin Vavřina - 24. Jakub Vít, 29. Ondřej Balner; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Lukáš Slovák ?; po třetinách: 0:0, 4:2, 1:0;
Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér):
Vyrovnaný první poločas, kterému dominovaly obrany. Rozhodne se večer.
Komentář hostů Vít Daniel (Trenér):
První zápas na menším hale byl plný soubojů, všichni obětavě bránili a moc florbalové to nebylo. Těšíme se na odpolední odvetu na normálním hřišti.
45:00
43:55
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
43:30
Timeout Zlín Lions
42:19
Balner střílí, Málek se nedal.
41:19
Tvrdoň zkusil  vystřelit, jeho šanci mu překazil Světlík blokem.
39:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (5:2).
39:39
Hvězdná dvojice Blažek-Vavřina zvyšují na 5:2.
37:46
Vyloučen hráč #15 Václav Čeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
37:45
Znojmo si zahraje druhou přesilovou hru.
35:34
Macharáčkova střela končí blokem.
33:35
Vavřina si spletl florbalovou bránu s fotbalovou, jeho střela končí mimo hřiště.
33:29
Balner střílí z půlky, Přibil blokuje.
32:33
Vavřina na Blažka, ten střílí, bohužel tentokrát jim to nevyšlo.
31:50
Poslední třetina začala opět v dost vysokém tempu.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #28 Vilém Bednařík (4:2).
28:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (3:2).
27:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (3:1).
24:15
Dlouho se na hřišti nedělo nic zajimého, až se to zlomilo a došlo k vyloučení a úpravě skóre.
23:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #18 Matěj Bureš (2:1).
23:53
Jakub Vít vymetl šibenici a střílí první branku Zlína!
23:38
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
22:42
Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:30
Z "tribuny" se ozývá hlasité povzbuzování Lions.
17:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil bez asistence (2:0).
17:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #55 Ondřej Málek (1:0).
17:45
Bednařík posílá Znojmo do vedení!
16:25
Čeček strřílí, střela mimo.
15:33
Málek O. si připisuje další skvěly zákrok.
15:01
Úvodní buly druhé třetiny opět na straně Znojma.
15:00
15:00
14:34
Hala v šanci, střela míjí brankový prostor.
13:32
Sedláček pálí, Lions blokují.
11:21
Vít nám předvedl své střelecké schopnosti, za zády Málka míček ani tentokrát neskončil.
10:24
Znojmo se snaží dobít bránu Lions, ti se však nedají a předvádí perfektní bloky.
09:35
Blažkova další šance, trefuje golmana.
08:38
Balner ve střelecké pozici, Málek s přehledem zasahuje.
08:05
Přibil se rozbíhá a posílá střelu na bránu Lions.
05:59
Tvrdoň v šanci dostat Zlín do vedení, jeho šanci hasí Vavřina.
04:25
Znojmo teď dostalo Lions do velmi nepříjemných situací, Lions se nedali.
02:47
Perfektní zákrok Málka.
00:54
Blažek se ujímá první střely na bránu, střela zblokována.
00:03
Úvodní buly v rukou Znojma.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás u prvního kola play-off mezi TJ Znojmo LAUFEN CZ a Zlín Lions.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Matěj Bureš, Jakub Vít, Martin Macharáček, Ondřej Balner, František Tvrdoň
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: David Sedláček, David Přibil, František Blažek, Martin Vavřina, Vilém Bednařík