2:6
- : -
FbC Písek

FbC Písek - Tatran Střešovice 2:15
34. Ondřej Walter, 36. Ondřej Šareš - 2. Kryštof Pitoňák, 3. Ondřej Ohanka, 5. Lukáš Procházka, 9. Adam Karel, 10. Jan Karel Matějka, 23. Ondřej Ohanka, 24. Ondřej Klement, 26. Ondřej Ohanka, 27. Tobiáš Petržilka, 35. Adam Karel, 41. Adam Karel, 42. Adam Aarons, 42. Ondřej Ohanka, 43. Ondřej Ohanka, 45. Lukáš Procházka; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Štěpán 15, Jakub Homola 7 - Tomáš Týc 13; po třetinách: 0:5, 0:4, 2:6;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Tatran byl florbalovější, dal nám celou lekci. Děkujeme za utkání rozhodčím, divákum a soupeřum.
Komentář hostů Janda Roman (Trenér):
Zlepšení v útočné fázi oproti prvnímu zápasu, zasloužená výhra. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00
Střely ve 3. části: 15:7
45:00
44:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #9 Adam Carvan (2:15).
44:05
Krásná akce Procházky s Carvanem v oslabení
42:38
Vyloučen hráč #20 Adam Karel družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:38
Adam Karel už podruhé v dnešním utkání míří na trestnou lavici
42:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Ondřej Ohanka, asistoval #69 Lukáš Procházka (2:14).
42:08
Ukázková akce Ohanky s Procházkou
41:33
41:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #61 Adam Aarons, asistoval #77 Jan Karel Matějka (2:12).
40:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #14 Kryštof Klement (2:11).
38:23
Vyloučen hráč #20 Adam Karel družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:21
Tatran více na balónu.
35:05
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #31 Dominik Suchan (2:10).
35:05
Šareš předvedl slušnej věšák!!
34:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel bez asistence (1:10).
33:50
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #31 Dominik Suchan (1:9).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:3
30:00
26:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #9 Adam Carvan (0:9).
25:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Ondřej Ohanka, asistoval #73 Jakub Švarc (0:8).
25:37
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Homola družstva FbC Písek
23:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Ondřej Klement, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (0:7).
23:49
Klement jesle a gól
22:50
17:45
Šareš netrefuje prázdnou bránu
16:56
Vyloučen hráč #88 Kryštof Pitoňák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:5
15:00
14:30
Carvan vypíchl rozehrávku, ale poté nezakončil.
10:58
Týc tygřím skokem zabránil gólu Písku.
09:57
Timeout FbC Písek
09:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Jan Karel Matějka bez asistence (0:5).
09:57
Matějka na zadní tyč
08:52
07:24
Vyloučen hráč #61 Adam Aarons družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
05:44
Výborný zákrok Štěpána!
04:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #21 Matyáš Hrdlička (0:3).
04:54
Procházka na přední navyšuje.
03:21
Tatran oproti prvnímu zápasu je více aktivní.
02:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Ondřej Ohanka, asistoval #77 Jan Karel Matějka (0:2).
01:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Kryštof Pitoňák, asistoval #10 Matěj Hejzlar (0:1).