3:2
1:2
- : -

Prague Tigers - Florbal Chomutov 7:7
9. Filip Snížek, 11. Slavomír Trepera, 13. Robert Málek, 17. Robert Málek, 18. Matyáš Kallup, 23. Slavomír Trepera, 45. Robert Málek - 7. Jan Ibl, 12. Jan Ibl, 13. Vít Sobek, 19. Jan Ibl, 28. Matěj Berthold, 33. Matěj Dolejší, 37. Tomáš Podubecký; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 3:1 + Jan Ibl 5; využití: 0:2; diváků: 156; zásahy brankářů: Filip Češner 23 - Jan Leština 14; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:2;
Komentář domácích Janeba Roman (Trenér):
Odehráli jsme výborné dvojutkání. Dokázali jsme se Chomutovu vyrovnat fyzicky a dávali góly z brejků. Závěr byl velmi na mále. Děkujeme divákům a pořadatelům za skvělé pořádání i atmosféru. Ještě nekončíme.
Komentář hostů Linc Petr (Trenér):
V první řadě bych rád zmínil neskutečných 350 diváků dohromady na obě utkání v naší domácí MSH, za což jim patří obrovský DÍK. V prvním zápase nás to možná svazovalo o něco víc, než bylo zdrávo, v druhém jsme se přetahovali se soupeřem, dokázali otočit nepříznivé skóre, ale bohužel souhra okolností nám postup nepřála. Děkuji všem hráčům za celosezonní přístup, energii, kterou vkládali do tréninkového procesu, vážím si toho.
45:00
Střely ve 3. části: 7:12
45:00
44:59
Je tady konec utkání, ve kterém vyhrál tým Prague Tigers. V čase 14:34 vstřelil gól Robert Málek, který rozhodl o dnešním vítězství. Prague Tigers tímto postupuje do osmifinále. Florbal Chomutov se v dnešním utkání opravdu prokázal skvělým útokem, skvělou obranou a všeobecně opravdu velmi efektivním a silným výkonem. Dnes to Chomutovu bohužel na postup nestačilo, ale musíme nechat, že dnešní zápasy byly velmi napínavý a drsný. Florbalu Chomutov přejeme hodně štěstí do příštího play-off a Prague Tigers blahopřejem..
44:34
Timeout Florbal Chomutov
44:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #36 Tomáš Jirička (7:7).
43:52
Vyloučen hráč #60 Petr Kulvajt družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:52
Hra 4 na 4 a hosté vedou o jeden gól.
42:22
Oddychový čas skončil a domácí tým si teď vychutnává hosty, kteří se drží ze všech sil.
42:11
Timeout Prague Tigers
41:01
Hosty teď čeká opravdu velmi těžkých pár minut v oslabení.
40:49
Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 5 minut za sekání.
39:48
Domácí se zatím drží ve vedení, ale stále je před nima ještě 5 minut těžké práce.
38:54
Ondřej Penk bohužel ztratil míček, ale získal ho nazpět.
37:29
Martin Pretl předvedl neuvěřitelně skvělou práci, když získal míček a obehrál si tři hráče, ale nakonec utrpěl těžkou srážku a zůstává ležet u zdravotníka.
36:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #29 Vít Sobek (6:7).
36:40
Fišer ztrácí míček, ale Berthold ho získává.
35:08
Domácí jsou na míčku a zakládají další útok.
33:59
Leština se v bráně vyzná, protože opět skvěle zabránil gólu.
32:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #25 Adam Fišer (6:6).
32:50
Přesilová hra rozhodla o vyrovnání! Hosté jsou zpátky ve hře a teď už jim zbývá pouze vyhrát tento zápas.
32:07
Hosté mají přesilovou hru, která může rozhodnout o tom jestli vyrovnají.
31:45
Vyloučen hráč #60 Petr Kulvajt družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
28:57
Opět skvělá obrana Chomutovských kluků, kteří si dokázali vybojovat míček.
27:48
Dolejší poslal skvělou přihrávku na Kordulíka, který střílí na bránu, ale střelu brankář chytil.
27:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Matěj Berthold, asistoval #25 Adam Fišer (6:5).
26:26
První lajna se neuvěřitelnou minutu držela jenom v útoku, ale gól z toho nebyl.
25:19
Mikuláš Novotný si vybojoval míček, který posílá na Sobka.
23:50
Hosté se teď drží na straně domácího týmu, kde se snaží snížit stav hry.
22:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #88 Jakub Langhammer (6:4).
22:02
Hrozná chvíle pro fanoušky Chomutovského florbalu a zároveň i pro hráče hostů. Domácí dávají gól, ale hosté mají stále ještě spoustu času na otočení.
19:59
Domácí tým se dostává na míček a střílí. Střela šla mimo bránu.
18:54
Hosté před sebou mají ještě spoustu času během, kterého musí otočit skóre a vyhrát tento zápas.
18:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #21 Martin Šulaj (5:4).
17:41
Hosté se dostávají do útoku, ve kterém chtějí začít snižovat.
17:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matyáš Kallup, asistoval #85 Simon Ščasný (5:3).
16:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #43 Adam Jánský (4:3).
16:54
Rychlý útok domácího týmu mění stav hry na 4:3.
15:21
Hned k začátku nám Šulaj posílá střelu na bránu, ale míček letěl těsně vedle.
14:03
Probíhá poslední minuta první třetiny, která byla opravdu neuvěřitelně napínavá.
12:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #91 Slavomír Trepera (3:3).
12:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #5 Ondřej Penk (2:3).
12:18
Naše hvězdná dvojice obránců, do které patří Vít Sobek a Ondřej Penk dávají gól!
11:44
Opět to vypadalo pro hosty špatně, ale potom Ibl poslal gól, kterým vyrovnal.
11:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (2:2).
10:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #43 Adam Jánský (2:1).
09:31
Šulaj opět zakročil a získal míček. Míček si dokázal nadstandartní cestou ubránit.
08:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek, asistoval #97 Robert Málek (1:1).
07:25
Tým hostů sice hraje v oslabení, ale stále se drží skvěle převážně v útočné části.
06:55
Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:55
Fišer Adam se šel posadit za nedovolené vrážení a tímto se domácí tým dostává do přesilové hry.
06:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #91 Matěj Dolejší (0:1).
05:10
Vyloučen hráč #63 Filip Mašek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
05:10
Hosté se dostávají do přesilové hry kvůli faulu způsobeném na Iblovi.
03:56
Kalijanko se nezdá a velmi efektivně blokuje hráče domácího týmu na středu u mantinelu.
03:08
Ibl se předvedl v souboji o míček, kde značně vyhrál.
02:20
Domácí tým sice ztratil míček, ale Penk se Sobkem ho získávají nazpět.
00:51
V prvním střídání se dařilo převážně domácímu týmu.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Martin Pretl, Matěj Dolejší, Martin Šulaj, Vašek Kordulík, Jan Ibl
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Češner; hráči v poli: Jakub Langhammer, Filip Snížek, Štěpán Eichler, Petr Kulvajt, Filip Mašek