5:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 11:2
3. Daniel Vik, 8. Michal Blažek, 9. Jakub Horák, 13. Petr Zeman, 23. Ondřej Cejnar, 29. Ondřej Vyvial, 32. Ondřej Čumpelík, 37. Ondřej Cejnar, 38. Petr Zeman, 40. Ondřej Cejnar, 41. Ondřej Vyvial - 22. Jan Venera, 41. Filip Kohút; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 11 - Michal Kufa 3, Aleš Kopal 14; po třetinách: 4:0, 2:1, 5:1;
Komentář domácích:
Od první chvíle zvládnuté utkání. Od první do poslední minuty soustředěný výkon. Soupeřův brankář ještě musel ukázat pár skvělých zákroků, aby skóre nebylo ještě drtivější. Kluky chci moc pochválit.
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
40:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #59 Ondřej Cejnar (11:2).
40:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút bez asistence (10:2).
39:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (10:1).
37:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #41 Michal Blažek (9:1).
36:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #57 Daniel Vik (8:1).
31:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (7:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:3
30:00
28:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial bez asistence (6:1).
22:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #34 Petr Kukla (5:1).
21:36
Vyloučen hráč #54 Matěj Výtvar družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
21:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:4
15:00
12:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (4:0).
12:11
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Aleš Kopal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black
08:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (3:0).
07:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #41 Michal Blažek, asistoval #34 Petr Kukla (2:0).
02:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Michal Kufa; hráči v poli: Jan Venera, Petr Špaček, Matěj Výtvar, Filip Kohút, Aleš Chmelař
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Ondřej Cejnar, Jakub Smutný, Ondřej Vyšohlíd, Ondřej Vyvial, Daniel Vik