0:7
1:3
- : -

FBC Kutná Hora - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:12
35. Denis Vaingát - 1. Vojtěch Bláha, 10. Adam Roháč, 16. Štěpán Indra, 23. Vojtěch Bláha, 24. Marek Pleskač, 26. Jakub Kárník, 28. Jan Krejča, 28. Jakub Kárník, 29. Štěpán Novák, 33. Štěpán Novák, 39. Marek Pleskač, 44. Jakub Slavík; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Brož ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 0:2, 0:7, 1:3;
Komentář domácích Blahník Martin (Trenér):
Děkujeme za zápas a gratulujeme Spartě k zaslouženému postupu.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Zvládli jsme dvě těžká utkání proti soupeři, který urputně bránil. Udrželi jsme koncentraci a předvedli množství pěkných gólových akci. Teď nás čekají 2 týdny tvrdé práce a jedeme dál! Děkujeme všem za utkání.
45:00
44:56
Vyloučen hráč #8 Denis Vaingát družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
43:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (1:12).
39:14
Vyloučen hráč #26 Šimon Trpišovský družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
38:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #10 Jakub Kárník (1:11).
36:34
Vyloučen hráč #15 Lukáš Martin družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
34:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Denis Vaingát, asistoval #26 Šimon Trpišovský (1:10).
34:26
Vyloučen hráč #10 Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
33:39
Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:10).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 1:9
30:00
28:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #4 Tadeáš Meixner (0:9).
27:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #20 Antonín Pražák (0:8).
27:38
Kárník nekompromisně na přední víko
27:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (0:7).
25:47
23:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #4 Tadeáš Meixner (0:5).
22:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (0:4).
22:10
Bláha a jeho čepel flow..to je opravdu ´´wow´´
17:43
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #41 Marek Pleskač.
17:32
Po střele Lukáše se zavlnila síť..bohužel však ta za brankou
15:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #94 Vojtěch Bláha (0:3).
09:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #31 Jakub Slavík (0:2).
00:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #41 Marek Pleskač (0:1).