4:0
1:3
- : -

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 8:5
5. Zuzana Kuchařová, 19. Ema Košťálová, 20. Zuzana Kuchařová, 28. Ema Košťálová, 28. Zuzana Kuchařová, 28. Tereza Plánková, 37. Vendula Kolkusová, 44. Adriana Fricová - 16. Martina Lamblová, 17. Eliška Horáková, 41. Eliška Mrázková, 54. Dominika Steinbachová, 54. Laura Elena Voštiarová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 19 - Martina Pilšáková 16, Kamila Husarčiková 3; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:3;
Komentář domácích Fryč Pavel (Vedoucí):
Holky zabraly hned od počátku a zápas měly od druhé třetiny pod kontrolou. Zasloužený postup do finále. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům za semifinálovou sérii.
Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Dnešní utkání nám vůbec nevyšlo. Asi první zápas v sezóně, kdy jsme měli chuť, ale herně se nám nedařilo. Nezbývá než se poučit, do léčit šrámy a začít se chystat na novou sezónu. Týmu moc děkuji, dnes tam opravdu nechal vše. Budeme lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
57:12
Utkání miří do konce a domácí stále vedou.
55:44
Domácí divaci začínají být nervózní.
54:03
Prague Tigers jsou po dvou golech jak polité vodou holky z Black Angels budou mít těžké ubranit momentální stav.
53:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura Elena Voštiarová, asistoval #21 Jana Prokšanová (8:5).
53:05
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #46 Petra Šebestová (8:4).
53:05
Chvilku po skončení přesilové hry se prosazuje Domča Steinbachová.
51:03
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:19
Střela Nové míří mimo branku.
48:10
Tigers mají ve třetí třetině převahu, ale díky Blackům a skvělému výkonu Churáčkové se nedokaží dostat na nižší rozdíl než je pět gólu.
43:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (8:3).
41:52
Nová zastavuje útok Tigers naposlední chvíli.
41:00
Tato třetina bude ještě dramatická.
40:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (7:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:12
40:00
38:35
Utkání je neskutečné a Prague Tigers jsou zatim zdeptány a zničeny hrou Black Angels.
38:20
Nová blokuje mimo branku střelu Hamerníkové.
36:31
Domácí jsou jednoznačně lepším týmem.
36:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #54 Ema Košťálová (7:2).
36:00
Kolkusová dává další branku.
34:48
Zatím všechny akce lítají kolem branky Churáčkové.
33:45
Tigers nemohou ani v této přesilovce najít recept na Black Angels.
32:10
Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
32:10
První přesilovka pro Tigers spasí tato přesilovka Jamborův tým?
30:28
Po půlce utkání Blaci míří za postupem.
27:50
Vlastní branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková (6:2).
27:36
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
27:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #64 Ester Janušková (5:2).
27:36
Střídání brankáře. Nový brankář #5 Kamila Husarčiková družstva Prague Tigers Nehvizdy
27:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #82 Anna Vinklerová (4:2).
25:34
Prague Tigers začínají být lepší.
23:33
Po faulu Kuchařové budou mít Tigers nebezpečnou standartní situaci.
21:17
Střela Tigers končí na skvělé Churáčkové.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #57 Lída Chovancová (3:2).
18:40
Tyč po střele Kolkusové.
18:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (2:2).
18:15
Koštálová srovnává stav utkání po skvělé přihrávce Chaloupecké.
17:13
Na druhé straně skvělý zákrok Pilšákové.
16:52
Skvělý zákrok Churáčkové.
16:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #31 Kristýna Zelená (1:2).
16:28
Prague Tigers otáčí skóre.
15:08
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:1).
15:08
Bohužel Tigers vyrovnávají když se prosadila Lamblová.
14:52
Vachulová faulovaná na své obranné polovině.
13:01
Vinklerová na poslední chvílí zastavila Bursovou
11:15
Utkání je velmi zajímavé a oba týmy si vytváří své gólové příležitosti.
11:13
Chaloupecká zblokovala pokus Zelené.
10:13
Nyní došlo k neuznaní branky kvůli hraní ramenem.
07:47
Chaloupecká faulována na půlce hřiště.
06:29
V šanci Zelená, ale Churáčková chytá.
04:56
04:56
V první vážnější šanci zápasu střílí gól Zuzana Kuchařová.
02:00
Utkání je vyrovnané, ale mnoho šancí nevidíme.
00:01
Blaci vyhráli uvodní buly utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Nikola Hamerníková, Petra Šebestová, Petra Šusterová, Laura Elena Voštiarová, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Karolína Majerová, Anna Vinklerová, Ema Košťálová, Eliška Koželuhová, Vendula Kolkusová