3:1
2:4
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FBC Intevo Třinec  8:7
16. Pavla Bárková, 17. Markéta Žbánková, 19. Markéta Žbánková, 31. Dominika Plichtová, 35. Markéta Žbánková, 40. Markéta Žbánková, 48. Markéta Valešová, 54. Markéta Lenfeldová - 5. Lucie Mišúnová, 8. Klára Hrobařová, 21. Lucie Mišúnová, 43. Tereza Mikulová, 46. Petra Bieleszová, 48. Tereza Mikulová, 60. Petra Bieleszová; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 17, Alžběta Hánová 3 - Dagmar Šteglíková 15, Martina Szwanczarová 7; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:4;
Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí):
Zvítězil lepší tým. Třinec nám nic zadarmo nedal a boj až do poslední minutky. Jdeme slavit a pak do finále!!
Komentář hostů Czeczotka Martin (Asistent trenéra):
Začnu včerejším zápasem.. včera jsme byli ve všech směrech lepší, bohužel se nám lepila smůla a soupeř po šťastných odrazech obratil zápas. Do Liberce jsme jeli odhodlání vrátit sérii do Třince, bohužel jsme byli dvě třetiny horším týmem a nevypracovali jsme si vůbec nic, 3.třetinu jsme se vrátili jako jednotný tým a ukazali charakter a zvládli se vrátit do zápasu, bohužel Liberec byl šťastnější a dal o gól více. Našim holkám děkujeme za sezónu, necháme si pár dnů, poté si to zhodnotíme. Jsme na naše holky hrdí !! Liberci gratulace :)
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #26 Klára Hrobařová (8:7).
58:28
Timeout FBC Intevo Třinec
57:00
Liberec nasadil v oslabení tempo
55:27
Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
53:26
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #19 Aneta Foffová (8:6).
48:33
Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #44 Markéta Žbánková (7:6).
47:52
na scénu přichází Valešová, která si gol vstřelit taky musela!!
47:37
střela Liberce letí mimo
47:06
Timeout Crazy girls FBC Liberec
47:06
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (6:6).
47:06
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Alžběta Hánová družstva Crazy girls FBC Liberec
47:05
Třinec vyrovnává
45:13
45:13
Třinec gool
42:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová bez asistence (6:4).
42:47
rychlé využití přesilové hry
42:27
Vyloučen hráč #17 Dominika Plichtová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (6:3).
34:01
Žbánkové se dnes jako vždy daří, připisuje si hattrick!!
30:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #22 Pavla Bárková (4:3).
20:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #14 Petra Bieleszová (3:3).
19:58
Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.