3:5
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - PANTHERS OTROKOVICE 5:10
7. Ivan Drtil, 15. Petr Svoboda, 16. Jakub Klvač, 24. Petr Svoboda, 32. Petr Svoboda - 6. Filip Kotačka, 9. Josef Novák, 15. Adam Hittl, 20. Adam Hittl, 23. Michal Odstrčil, 23. Martin Mrkvica, 24. Filip Kotačka, 30. Josef Novák, 33. Josef Novák, 36. Marek Popelka; rozhodčí: Dominik Papp - Marek Loskot; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Martin Niklfeld ?; po třetinách: 1:2, 3:5, 1:3;
35:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Marek Popelka, asistoval #68 Jindřich Bobák (5:10).
32:25
Vyloučen hráč #69 Nikolas Kocmánek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #4 Filip Kotačka (5:9).
31:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda bez asistence (5:8).
30:12
Timeout K1 Florbal Židenice
29:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #36 Michal Odstrčil (4:8).
24:00
24:00
23:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #33 Lukáš Ulbrich (4:7).
23:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #4 Filip Kotačka bez asistence (3:7).
22:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Martin Mrkvica, asistoval #34 Michal Pernička (3:6).
22:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #36 Michal Odstrčil, asistoval #4 Filip Kotačka (3:5).
19:29
Vyloučen hráč #28 Adam Vaněrek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
19:07
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #77 Josef Novák (3:4).
15:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Jakub Klvač bez asistence (3:3).
14:59
14:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl bez asistence (1:3).
12:00
12:00
08:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #32 Adam Hittl (1:2).
06:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Ivan Drtil, asistoval #33 Lukáš Ulbrich (1:1).
05:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #4 Filip Kotačka, asistoval #77 Josef Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Papp a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Niklfeld; hráči v poli: Adam Hittl, Jakub Horák, Filip Kotačka, Tadeáš Fojtík