3:1
2:2
- : -

Snipers Třebíč modří - FBC SLOVÁCKO  7:3
2. Ondřej Pánek, 8. Štěpán Janšta, 13. Ondřej Pánek, 15. Ondřej Pánek, 24. Kryštof Krupica, 34. Kryštof Krupica, 34. Ondřej Pánek - 23. Richard Kovařík, 27. Jan Pecháček, 31. Jiří Barát; rozhodčí: Martin Pivoda - Filip Volgemut; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Šimon Štulc ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:2;
36:00
33:48
Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:12
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek bez asistence (7:3).
33:06
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #31 Kryštof Krupica, asistoval #12 Ondřej Pánek (6:3).
30:01
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #38 Jiří Barát, asistoval #12 Daniel Máčalík (5:3).
28:16
Vyloučen hráč #99 Tomáš Chaloupka družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:54
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Jan Pecháček, asistoval #10 Michal Giesl (5:2).
24:00
24:00
23:05
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #31 Kryštof Krupica, asistoval #58 Patrik Mladenov (5:1).
22:29
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #18 Adam Bukvald (4:1).
14:56
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #50 Kvido Robotka (4:0).
12:47
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #99 Tomáš Chaloupka (3:0).
12:00
12:00
08:26
Vyloučen hráč #73 Jan Pecháček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra na zemi.
07:37
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #12 Ondřej Pánek (2:0).
01:40
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #31 Kryštof Krupica (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Filip Volgemut.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO :
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč modří: brankář: Šimon Nesnídal; hráči v poli: Kvido Robotka, Ondřej Pánek, Patrik Mladenov, Kryštof Krupica, Tomáš Chaloupka