1:1
0:2
- : -

ASK Lovosice - LFP - FD Teplice B 1:6
23. Jakub Malý - 8. Lukáš Mucha, 11. Vojtěch Strejcovský, 15. Lukáš Mucha, 29. Lukáš Mucha, 43. Petr Janáček, 44. Lukáš Mucha; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Klouda ?, Jakub Rudiš ? - Václav Hlavsa ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:2;
45:00
43:15
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #20 Tomáš Weiss (1:6).
42:59
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #87 Eduard Fiedler (1:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Rudiš družstva ASK Lovosice - LFP
30:00
30:00
28:40
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (1:4).
22:03
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Jakub Malý, asistoval #6 Lukáš Rudiš (1:3).
15:00
15:00
14:16
10:21
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:2).
09:03
Vyloučen hráč #29 Adam Betka družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
07:02
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (0:1).
04:37
Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
03:42
Vyloučen hráč #29 Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Klouda; hráči v poli: Jan Kotán, Jakub Dvořák, Lukáš Roneš, Matěj Čapek, Lukáš Rudiš