1:3
1:3
- : -

Florbal Ústí B - FBC Vipers Most 3:7
15. Petr Dunaj, 27. Jakub Čekel, 45. Samuel Sturm - 5. Jan Braniš, 17. Jan Braniš, 19. Tomáš Braum, 24. Jan Braniš, 31. Ondřej Matura, 38. Filip Jirásek, 43. Jan Braniš; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Marcel Zelenka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Václav Jelínek ? - Jakub Alfery ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3;
45:00
44:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #30 Samuel Sturm, asistoval #84 Ondřej Svoboda (3:7).
42:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (2:7).
38:44
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vorlíček družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
37:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #9 Filip Jirásek, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (2:6).
30:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #97 Ondřej Matura, asistoval #9 Filip Jirásek (2:5).
30:00
30:00
26:33
Vyloučen hráč #87 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
26:09
Vlastní branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #85 Jakub Čekel (2:4).
23:55
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #97 Ondřej Matura (1:4).
18:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #94 Tomáš Braum, asistoval #41 Jan Červenka (1:3).
16:33
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #11 Karel Bednář (1:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #46 Petr Dunaj, asistoval #30 Samuel Sturm (1:1).
08:42
Vyloučen hráč #84 Ondřej Svoboda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
05:58
Vyloučen hráč #70 Jan Braniš družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
04:48
Vyloučen hráč #8 David Jirsák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
04:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Marcel Zelenka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Jan Čech, Jan Červenka, Vojtěch Vorlíček, Ondřej Matura