1:3
0:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:7
9. Jaroslav Tuček, 12. Adam Pazderník, 13. Tomáš Ouhrabka, 16. Miroslav Grund - 7. Jan Moravec, 11. Maxim Kubelka, 18. Maxim Kubelka, 26. Maxim Kubelka, 28. Matouš Poláček, 42. Štěpán Zamazal, 44. Tomáš Faltus; rozhodčí: Lukáš Filípek - Martin Halousek; vyloučení: 0 + Jaroslav Tuček ČK1 + 5:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Hamšík 18 - Josef Netušil 13; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
43:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #2 Josef Netušil (4:7).
42:29
Timeout KM automatik FBK Jičín
42:29
Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
41:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #36 Štěpán Zamazal, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:6).
37:19
Vyloučen hráč #35 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
27:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:5).
25:12
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #23 Tomáš Dvořáček (4:4).
17:48
15:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #18 Adam Sucharda (4:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:10
15:00
12:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #13 Adam Pazderník (3:2).
11:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (2:2).
10:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #38 Tomáš Faltus (1:2).
08:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #14 Jaroslav Tuček bez asistence (1:1).
08:14
Vyloučen hráč #14 Jaroslav Tuček družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání.
08:14
Vyloučen hráč #14 Jaroslav Tuček družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za neuvedení v sestavě.
06:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Jan Moravec, asistoval #30 Lukáš Majvald (0:1).
04:13
Vyloučen hráč #23 Tomáš Dvořáček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.