5:1
1:3
- : -

FA Č. Budějovice - RAFANI - SK Meťák České Budějovice 7:8pn
7. Štěpán Buneš, 17. Ladislav Viktorin, 19. Adolf Voračka, 21. Adolf Voračka, 27. Matyáš Bohoněk, 29. Matyáš Bohoněk, 32. František Rušín - 1. Jáchym Peprný, 8. Filip Pírka, 14. René Neubauer, 30. Nhat Khac Trinh, 35. Ondřej Kočka, 43. René Neubauer, 43. Václav Postl, N Ondřej Kočka; rozhodčí: Patrik Plocha - Tomáš Prokopius; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Tomáš Špetík ?; po třetinách: 1:3, 5:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #11 Ondřej Mach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #26 Ondřej Kočka a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #37 Karel Trávníček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #92 Jáchym Peprný a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:25
Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
42:43
Vlastní branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #32 Václav Postl (7:7).
42:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #8 René Neubauer, asistoval #93 Jan Duda (7:6).
34:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka, asistoval #25 David Staněk (7:5).
33:08
Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:26
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #93 František Rušín, asistoval #49 Ladislav Viktorin (7:4).
30:31
Vyloučen hráč #61 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:45
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #65 Nhat Khac Trinh, asistoval #54 Štěpán Taubr (6:4).
28:19
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #70 Matyáš Bohoněk bez asistence (6:3).
26:54
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #70 Matyáš Bohoněk, asistoval #11 Ondřej Mach (5:3).
23:40
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kočka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:08
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #3 Adolf Voračka, asistoval #9 Štěpán Buneš (4:3).
18:40
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #3 Adolf Voračka bez asistence (3:3).
16:46
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #49 Ladislav Viktorin, asistoval #70 Matyáš Bohoněk (2:3).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #8 René Neubauer, asistoval #65 Nhat Khac Trinh (1:3).
07:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Filip Pírka, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:2).
06:34
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #9 Štěpán Buneš, asistoval #68 Patrik Lukšík (1:1).
02:30
Vyloučen hráč #71 Lukáš Holý družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za držení.
00:26
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #61 Filip Pírka (0:1).