3:1
4:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - KM automatik FBK Jičín 8:5
9. Matouš Neugebauer, 18. Jiří Vaňous, 29. Jiří Vaňous, 30. Jan Sýkora, 35. Jiří Vaňous, 41. Tomáš Martinásek, 42. Jiří Vaňous, 45. Jiří Vaňous - 7. Petr Kryl, 8. Tomáš Ouhrabka, 11. Petr Kryl, 11. Tomáš Ouhrabka, 17. Petr Kryl; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 15 - Dominik Hamšík 17; po třetinách: 1:4, 3:1, 4:0;
Komentář domácích Ludvíček Josef (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
44:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous bez asistence (8:5).
43:55
Jičín zkouší hru bez golmana
43:32
Timeout KM automatik FBK Jičín
41:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #72 Matyáš Holub (7:5).
40:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #33 Michal Břeň (6:5).
36:36
Jičín rozehravá před brankou domácích ale branka bohužel  nepadla
34:33
Domácí ted v obrovské šanci
34:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #90 Tomáš Martinásek (5:5).
34:00
A máme vyrovnáno
32:55
Domácí hrají přesilovou hru
32:39
Vyloučen hráč #13 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
29:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #20 Jan Sýkora, asistoval #66 Filip Šalda (4:5).
28:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #11 Aleš Rozlívka (3:5).
19:08
Jičín ted vyzkošel brankáře ale branka nepadla
17:55
Jičín drží balonek pod kontrolou
17:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #7 Petr Minář (2:5).
16:37
Vyloučen hráč #11 Marek Badzo družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
16:37
A máme tu první vyloučení
16:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #23 Sabina Hohberg (1:5).
10:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #21 Dominik Demuth (1:4).
10:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #8 Lukáš Patzelt (1:3).
08:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #22 Matouš Neugebauer, asistoval #72 Matyáš Holub (1:2).
08:17
Po krásné krosové přihrávce Jičín vstřílí gól
07:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #18 Adam Sucharda (0:2).