0:1
3:3
- : -

Panthers Praha D - SK Alien Nation Černošice 5:6pn
8. Jan Waldhauser, 10. Jan Waldhauser, 26. Ondřej Přib, 27. Jan Waldhauser, 36. Michal Karban - 7. Adam Škarda, 20. Dominik Škarda, 29. Matyáš Waldmann, 29. Miroslav Koníček, 30. Matyáš Waldmann, N Dominik Škarda; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3 + Jan Waldhauser OS:6; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Milan Janura ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #3 Jan Slavata , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #44 Jiří Hadamovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #18 Matyáš Waldmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #99 Ondřej Přib a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #33 Antonín Krudenc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #76 Jan Waldhauser , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:15
Timeout SK Alien Nation Černošice
35:15
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #98 Matěj Špalek (5:5).
34:48
Vyloučen hráč #11 Martin Šáda družstva Panthers Praha D na 2 minuty za bránění ve hře.
34:17
Vyloučen hráč #61 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:06
Trestné střílení družstva Panthers Praha D neproměnil #36 Michal Karban.
33:34
Vyloučen hráč #4 Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za špatné střídání.
32:21
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha D na 2 minuty za nesportovní chování.
32:21
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha D - osobní trest.
30:59
Vyloučen hráč #10 Jakub Doložílek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra na zemi.
29:08
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #18 Matyáš Waldmann, asistoval #11 Lukáš Slavík (4:5).
28:48
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #2 Adam Škarda (4:4).
28:05
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #18 Matyáš Waldmann, asistoval #33 Antonín Krudenc (4:3).
26:49
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #44 Jiří Hadamovský (4:2).
25:41
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #99 Ondřej Přib, asistoval #12 Jan Sysel (3:2).
24:00
24:00
19:57
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #61 Dominik Škarda z trestného střílení (2:2).
17:23
Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za špatné střídání.
15:38
Vyloučen hráč #61 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za zdržování hry.
13:32
Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:30
Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hra rukou.
09:19
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #99 Ondřej Přib (2:1).
07:23
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Jan Sysel (1:1).
06:42
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Adam Škarda, asistoval #18 Matyáš Waldmann (0:1).